🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Košice - mestská časť Staré Mesto · SK

3K s.r.o.

IČO52999602DIČ2121218781NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.EST.2020 · 6r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 80/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 34 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 80/100
A
80/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
7 800 €
↗ +0.0% YoY
EBITDA · 2024
-311 €
Čistý zisk · 2024
27k €
Aktíva spolu
470k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 80/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 34 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
80 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 48
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
3K s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3k 6k 9k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 7 800 € -311 € 27k € 470k € RUZ závierka
2023 7 800 € -45 € 59k € 443k € RUZ závierka
2022 7 800 € -95 € -2 968 € 784k € RUZ závierka
2021 6 000 € 124 € -1 731 € 823k € RUZ závierka
2020 -577 € -590 € 7 910 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka20242023202220212020
Tržby8 tis. €8 tis. €8 tis. €6 tis. €
EBITDA-311 €-45 €-95 €124 €-577 €
EBITDA marža-4 %-0.6 %-1.2 %2.1 %
Čistý zisk27 tis. €59 tis. €-3 tis. €-2 tis. €-590 €
Aktíva spolu470 tis. €443 tis. €784 tis. €823 tis. €8 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

SK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Silvester Kružel
Od 2022-11-11
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Monika Kruželová
Od 2022-05-20
VK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Veronika Kruželová
Od 2022-05-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Monika Kruželová Konateľ 2020-03-19
Ing. Silvester Kružel Konateľ 2020-03-19
Silvester Kružel Konateľ 2020-03-19
Veronika Kruželová Konateľ 2020-03-19
Ing. Monika Kruželová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-03-19 2022-05-19
Silvester Kružel Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-03-19 2022-11-10
Veronika Kruželová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-03-19 2022-05-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
3K s.r.o.RPO
Sídlo
Františkánska 5
Vznik
2020-03-19 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52999602RPO
DIČ
2121218781FS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52999602/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52999602/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52999602",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.