SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 RERECON s. r. o.
- IČO52955401
- DIČ2121246391
- IČ DPHSK2121246391
- NACE8130 · Čin.súv.s krajin.úpravou
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2020, so sídlom v Bratislava - mestská časť Lamač, SK. Pôsobí v odvetví Čin.súv.s krajin.úpravou.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 82/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
417k €
Zisk 6 579 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
417k €
↘ -28.2% YoY
EBITDA · 2024
81k €
Čistý zisk · 2024
6 579 €
Aktíva spolu
472k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 82/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
48
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 417k € | 81k € | 6 579 € | 472k € | RUZ závierka |
| 2023 | 581k € | 49k € | 7 217 € | 621k € | RUZ závierka |
| 2022 | 605k € | 112k € | 69k € | 210k € | RUZ závierka |
| 2021 | 354k € | 99k € | 73k € | 179k € | RUZ závierka |
| 2020 | 62k € | 1 166 € | 506 € | 19k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 417 tis. € | 581 tis. € | 605 tis. € | 354 tis. € | 62 tis. € |
| EBITDA | 81 tis. € | 49 tis. € | 112 tis. € | 99 tis. € | 1 tis. € |
| EBITDA marža | 19.4 % | 8.4 % | 18.6 % | 28.1 % | 1.9 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | 7 tis. € | 69 tis. € | 73 tis. € | 506 € |
| Aktíva spolu | 472 tis. € | 621 tis. € | 210 tis. € | 179 tis. € | 19 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Daniel Roman
IĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľuboš Sekerák
ID
Konateľ
Ing. Daniel Roman
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ľuboš Sekerák | Konateľ | 2020-05-14 | — |
| Ing. Daniel Roman | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-05-14 | 2022-06-28 |
| Ing. Ľuboš Sekerák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-05-14 | 2022-06-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
RERECON s. r. o.RPO
Sídlo
Furmanská 3
Vznik
2020-05-14 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52955401RPO
DIČ
2121246391FS
IČ DPH
SK2121246391 · aktívneFS
NACE
8130 · Čin.súv.s krajin.úpravou
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Lamač
Krajina
SK
IBAN
SK2311000000002942126490FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RERECON s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52955401/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52955401/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52955401", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →