SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BAUFACH s.r.o.

  • IČO52945626
  • DIČ2121243773
  • IČ DPHSK2121243773
  • NACE1611

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2020, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví 1611.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit D · 52/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 131k € Zisk 569 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
131k €
↘ -57.6% YoY
EBITDA · 2024
13k €
Čistý zisk · 2024
569 €
Aktíva spolu
107k €
Zamestnanci
1
Kredit
D· 52/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne 214 €
Dlh sociálnej poisťovne 78 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
52 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 48
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 113k 225k 341k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 131k € 13k € 569 € 107k € RUZ závierka
2023 310k € 7 890 € 317 € 200k € RUZ závierka
2022 170k € 1 914 € 284 € 178k € RUZ závierka
2021 95k € 494 € 140 € 73k € RUZ závierka
2020 55k € 217 € 128 € 22k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka20242023202220212020
Tržby131 tis. €310 tis. €170 tis. €95 tis. €55 tis. €
EBITDA13 tis. €8 tis. €2 tis. €494 €217 €
EBITDA marža9.5 %2.5 %1.1 %0.5 %0.4 %
Čistý zisk569 €317 €284 €140 €128 €
Aktíva spolu107 tis. €200 tis. €178 tis. €73 tis. €22 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Jakubec
Od 2022-05-17
MJ
Konateľ
Michal Jakubec
Od 2020-05-06
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Jakubec
Od 2020-05-06
Do 2022-05-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BAUFACH s.r.o.RPO
Sídlo
Zlatovská 4
Vznik
2020-05-06 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52945626RPO
DIČ
2121243773FS
IČ DPH
SK2121243773 · aktívneFS
NACE
1611
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK5802000000004300401656FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BAUFACH s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52945626/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52945626/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52945626",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →