SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 GARNI HOTEL DOCK s. r. o.
- IČO52753441
- DIČ2121147248
- IČ DPHSK2121147248
- NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
597k €
↗ +5.3% YoY
EBITDA · 2025
86k €
Čistý zisk · 2025
49k €
Aktíva spolu
405k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
56
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 597k € | 86k € | 49k € | 405k € | RUZ závierka |
| 2024 | 567k € | 150k € | 103k € | 370k € | RUZ závierka |
| 2023 | 536k € | 168k € | 118k € | 280k € | RUZ závierka |
| 2022 | 374k € | 113k € | 85k € | 173k € | RUZ závierka |
| 2021 | 76k € | 17k € | 13k € | 25k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 597 tis. € | 567 tis. € | 536 tis. € | 374 tis. € | 76 tis. € | 1 tis. € |
| EBITDA | 86 tis. € | 150 tis. € | 168 tis. € | 113 tis. € | 17 tis. € | -20 tis. € |
| EBITDA marža | 14.3 % | 26.4 % | 31.4 % | 30.3 % | 21.9 % | -1990.3 % |
| Čistý zisk | 49 tis. € | 103 tis. € | 118 tis. € | 85 tis. € | 13 tis. € | -20 tis. € |
| Aktíva spolu | 405 tis. € | 370 tis. € | 280 tis. € | 173 tis. € | 25 tis. € | 2 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PharmDr. Linda Hrúziková
PL
Konateľ
PharmDr. Linda Trutz Hrúziková
PL
Konateľ
PharmDr. Linda Hrúziková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Krautschneider | Konateľ | 2019-12-14 | 2020-05-07 |
| Ing. Peter Krautschneider | Konateľ | 2019-12-14 | 2020-03-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
GARNI HOTEL DOCK s. r. o.RPO
Sídlo
Páričkova 1
Vznik
2019-12-14 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52753441RPO
DIČ
2121147248FS
IČ DPH
SK2121147248 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
Web
IBAN
SK8202000000004330699756FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-03-10 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov | DOHODA o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GARNI HOTEL DOCK s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52753441/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52753441/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52753441", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →