SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DRAHŇOV - služby, s.r.o., r.s.p.

  • IČO52746321
  • IČ DPHSK2121125072
  • NACE8121 · Generál.čistenie budov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Drahňov, SK. Pôsobí v odvetví Generál.čistenie budov, 19 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 106k € Zisk -34k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
106k €
↘ -44.5% YoY
EBITDA · 2025
-27k €
Čistý zisk · 2025
-34k €
Aktíva spolu
235k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
19
Σ 512k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 311 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 69k 139k 210k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 106k € -27k € -34k € 235k € RUZ závierka
2024 191k € 111k € 111k € 169k € RUZ závierka
2023 40k € -49k € -49k € 27k € RUZ závierka
2022 48k € -21k € -22k € 6 204 € RUZ závierka
2021 37k € -12k € -13k € 5 771 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby106 tis. €191 tis. €40 tis. €48 tis. €37 tis. €25 tis. €
EBITDA-27 tis. €111 tis. €-49 tis. €-21 tis. €-12 tis. €-23 tis. €
EBITDA marža-25.4 %57.9 %-124 %-43.5 %-33.4 %-94.3 %
Čistý zisk-34 tis. €111 tis. €-49 tis. €-22 tis. €-13 tis. €-24 tis. €
Aktíva spolu235 tis. €169 tis. €27 tis. €6 tis. €6 tis. €8 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Konateľ
Mária Kočišová
Od 2019-11-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Mária Kočišová
od 2025-03-18
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DRAHŇOV - služby, s.r.o., r.s.p.RPO
Sídlo
167
Vznik
2019-11-07 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52746321RPO
IČ DPH
SK2121125072 · aktívneFS
NACE
8121 · Generál.čistenie budov
NUTS región
Košický kraj
Obec
Drahňov
Krajina
SK
IBAN
SK1209000000005165327872FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
19 zmlúv 512k € celková hodnota 2026-03-26 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-03-13 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce Dohoda §19b Vyrovnávací príspevok - ŠR 164k €
2025-04-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce Dohoda §19b, Vyrovnávací príspevok - veľká schéma - NP 85k €
2023-08-16 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce Dohoda §19b Vyrovnávací príspevok - ŠR 50k €
2026-03-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce Dohoda §19b, Vyrovnávací príspevok - veľká schéma - NP 45k €
2022-03-09 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce Dohoda §53g - Kompenzačné príspevky integračnému podniku NP 36k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DRAHŇOV - služby, s.r.o., r.s.p. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52746321/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52746321/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52746321",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →