SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 STY s.r.o.
- IČO52594181
- DIČ2121091588
- IČ DPHSK2121091588
- NACE6831 · Realitné kancelárie
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Šaľa, SK. Pôsobí v odvetví Realitné kancelárie.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
585k €
Zisk 182k €
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
585k €
↘ -11.2% YoY
EBITDA · 2024
222k €
Čistý zisk · 2024
182k €
Aktíva spolu
623k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
56
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 585k € | 222k € | 182k € | 623k € | RUZ závierka |
| 2023 | 658k € | 293k € | 234k € | 490k € | RUZ závierka |
| 2022 | 578k € | 197k € | 149k € | 304k € | RUZ závierka |
| 2021 | 332k € | 16k € | 9 621 € | 96k € | RUZ závierka |
| 2020 | 99k € | 7 517 € | 6 309 € | 60k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 585 tis. € | 658 tis. € | 578 tis. € | 332 tis. € | 99 tis. € | — |
| EBITDA | 222 tis. € | 293 tis. € | 197 tis. € | 16 tis. € | 8 tis. € | -7 tis. € |
| EBITDA marža | 38 % | 44.5 % | 34.1 % | 4.7 % | 7.6 % | — |
| Čistý zisk | 182 tis. € | 234 tis. € | 149 tis. € | 10 tis. € | 6 tis. € | -7 tis. € |
| Aktíva spolu | 623 tis. € | 490 tis. € | 304 tis. € | 96 tis. € | 60 tis. € | 7 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IS
Konateľ
Ing. Slavomíra Tóthová
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Slavomíra Tóthová
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
STY s.r.o.RPO
Sídlo
B. Němcovej 381/4
Vznik
2019-08-24 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52594181RPO
DIČ
2121091588FS
IČ DPH
SK2121091588 · aktívneFS
NACE
6831 · Realitné kancelárie
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šaľa
Krajina
SK
IBAN
SK8411000000002944075674FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STY s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52594181/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52594181/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52594181", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →