SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 STACHO 1, s.r.o.

  • IČO52590666
  • DIČ2121076804
  • IČ DPHSK2121076804
  • NACE2015 · Výroba priemysel.hnojív

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Kočovce, SK. Pôsobí v odvetví Výroba priemysel.hnojív.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 83/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
642k €
↗ +3.2% YoY
EBITDA · 2024
17k €
Čistý zisk · 2024
-21k €
Aktíva spolu
1.11mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 83/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 233k 466k 706k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 642k € 17k € -21k € 1.11 mil. € RUZ závierka
2023 622k € 58k € 13k € 1.13 mil. € RUZ závierka
2022 636k € 59k € 16k € 1.1 mil. € RUZ závierka
2021 597k € 104k € 51k € 1.11 mil. € RUZ závierka
2020 592k € 48k € 10k € 1.05 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby642 tis. €622 tis. €636 tis. €597 tis. €592 tis. €10 tis. €
EBITDA17 tis. €58 tis. €59 tis. €104 tis. €48 tis. €-32 tis. €
EBITDA marža2.6 %9.4 %9.2 %17.4 %8.2 %-306 %
Čistý zisk-21 tis. €13 tis. €16 tis. €51 tis. €10 tis. €-36 tis. €
Aktíva spolu1.11 M €1.13 M €1.10 M €1.11 M €1.05 M €1.05 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ES
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Erika Stachová
Od 2023-02-07
ML
Konateľ
Martin Lipták
Od 2019-12-09
ES
Konateľ
Erika Stachová
Od 2019-08-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Erika Stachová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-08-22 2023-02-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
STACHO 1, s.r.o.RPO
Sídlo
Beckovská Vieska 593
Vznik
2019-08-22 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52590666RPO
DIČ
2121076804FS
IČ DPH
SK2121076804 · aktívneFS
NACE
2015 · Výroba priemysel.hnojív
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Kočovce
Krajina
SK
IBAN
SK2383300000002301759239FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-10-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dohoda číslo 20/10/54E/2300 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STACHO 1, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52590666/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52590666/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52590666",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →