SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 INTELIMAIL s.r.o.

  • IČO52584607
  • DIČ2121083558
  • IČ DPHSK2121083558
  • NACE6310

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Košice - mestská časť Juh, SK. Pôsobí v odvetví 6310.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 82/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 309k € Zisk 3 289 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
309k €
↗ +37.0% YoY
EBITDA · 2024
35k €
Čistý zisk · 2024
3 289 €
Aktíva spolu
491k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 82/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 21 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 112k 225k 340k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 309k € 35k € 3 289 € 491k € RUZ závierka
2023 226k € 39k € 18k € 283k € RUZ závierka
2022 133k € 14k € 9 635 € 196k € RUZ závierka
2021 85k € 9 970 € 5 930 € 112k € RUZ závierka
2020 45k € -2 629 € -2 957 € 68k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby309 tis. €226 tis. €133 tis. €85 tis. €45 tis. €4 tis. €
EBITDA35 tis. €39 tis. €14 tis. €10 tis. €-3 tis. €-27 tis. €
EBITDA marža11.4 %17.3 %10.3 %11.7 %-5.9 %-688 %
Čistý zisk3 tis. €18 tis. €10 tis. €6 tis. €-3 tis. €-27 tis. €
Aktíva spolu491 tis. €283 tis. €196 tis. €112 tis. €68 tis. €16 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Daniel Mazurik
Od 2020-11-17
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Jančík
Od 2020-11-17
MT
Konateľ
MUDr. Tomáš Juhás, PhD.
Od 2020-11-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Daniel Mazurik Konateľ 2019-08-20
MUDr. Tomáš Juhás, PhD. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-11-17 2024-07-16
Daniel Mazurik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-08-20 2020-11-16
Ing. Henrich Varga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-08-20 2020-07-13
Ing. Tomáš Varga Konateľ 2019-08-20 2020-07-13
Ing. Tomáš Varga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-08-20 2020-07-13
Ing. Tomáš Varga Konateľ 2019-08-20 2020-04-01
Marek Jančík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-08-20 2020-11-16
Martin Krasula Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-08-20 2020-07-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
INTELIMAIL s.r.o.RPO
Sídlo
Námestie osloboditeľov 3784/3B
Vznik
2019-08-20 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52584607RPO
DIČ
2121083558FS
IČ DPH
SK2121083558 · aktívneFS
NACE
6310
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Juh
Krajina
SK
IBAN
SK7411000000002943074717FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
INTELIMAIL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52584607/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52584607/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52584607",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →