SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AKCtherm s. r. o.
- IČO52544699
- DIČ2121064660
- IČ DPHSK2121064660
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Moravský Svätý Ján, SK. Pôsobí v odvetví 4100.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 84/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2022
183k €
Zisk 1 317 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2022
183k €
↗ +24.9% YoY
EBITDA · 2022
8 899 €
Čistý zisk · 2022
1 317 €
Aktíva spolu
144k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 84/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
84 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
56
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 183k € | 8 899 € | 1 317 € | 144k € | RUZ závierka |
| 2021 | 147k € | 5 404 € | 525 € | 83k € | RUZ závierka |
| 2019 | 63k € | 3 733 € | 2 535 € | 74k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2022 | 2021 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Tržby | 183 tis. € | 147 tis. € | 63 tis. € |
| EBITDA | 9 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € |
| EBITDA marža | 4.9 % | 3.7 % | 5.9 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | 525 € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 144 tis. € | 83 tis. € | 74 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
CK
Konateľ
Cyril Krajčír
MG
Konateľ
Mgr. Gabriela Krajčírová
MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Gabriela Krajčírová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Krajčír | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-08-03 | — |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Krajčír
Gabriela Krajčírová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AKCtherm s. r. o.RPO
Sídlo
Moravský Svätý Ján 61
Vznik
2019-08-03 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52544699RPO
DIČ
2121064660FS
IČ DPH
SK2121064660 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Moravský Svätý Ján
Krajina
SK
IBAN
SK5411000000002942074037FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-11-07 | BIONT, a.s. | Zmluva o dielo | 54k € |
| 2020-06-02 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Senica | dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AKCtherm s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52544699/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52544699/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52544699", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →