SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MaDe Tig, s.r.o.
- IČO52529878
- DIČ2121053165
- IČ DPHSK2121053165
- NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Nové Mesto nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 82/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
315k €
Zisk 25k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
315k €
↗ +85.2% YoY
EBITDA · 2025
42k €
Čistý zisk · 2025
25k €
Aktíva spolu
131k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 82/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
36 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
56
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 315k € | 42k € | 25k € | 131k € | RUZ závierka |
| 2024 | 170k € | 22k € | 6 823 € | 111k € | RUZ závierka |
| 2023 | 409k € | 61k € | 34k € | 160k € | RUZ závierka |
| 2022 | 293k € | 56k € | 23k € | 150k € | RUZ závierka |
| 2021 | 383k € | 106k € | 69k € | 156k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 315 tis. € | 170 tis. € | 409 tis. € | 293 tis. € | 383 tis. € | 274 tis. € |
| EBITDA | 42 tis. € | 22 tis. € | 61 tis. € | 56 tis. € | 106 tis. € | 31 tis. € |
| EBITDA marža | 13.3 % | 12.8 % | 15 % | 19.2 % | 27.7 % | 11.2 % |
| Čistý zisk | 25 tis. € | 7 tis. € | 34 tis. € | 23 tis. € | 69 tis. € | 14 tis. € |
| Aktíva spolu | 131 tis. € | 111 tis. € | 160 tis. € | 150 tis. € | 156 tis. € | 106 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marcel Dedík
MD
Konateľ
Marcel Dedík
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marcel Dedík
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MaDe Tig, s.r.o.RPO
Sídlo
Hollého 11
Vznik
2019-07-17 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52529878RPO
DIČ
2121053165FS
IČ DPH
SK2121053165 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nové Mesto nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK5809000000005160995994FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MaDe Tig, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52529878/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52529878/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52529878", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →