SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PIPE CONTROL s.r.o.

  • IČO52518337
  • DIČ2121054804
  • IČ DPHSK2121054804
  • NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Prievidza, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar., 12 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
848k €
↗ +41.0% YoY
EBITDA · 2025
94k €
Čistý zisk · 2025
6 031 €
Aktíva spolu
415k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
12
Σ 17k €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 308k 616k 933k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 848k € 94k € 6 031 € 415k € RUZ závierka
2024 601k € 169k € 96k € 315k € RUZ závierka
2023 286k € 29k € -4 274 € 141k € RUZ závierka
2022 231k € 79k € 43k € 174k € RUZ závierka
2021 189k € 60k € 38k € 122k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby848 tis. €601 tis. €286 tis. €231 tis. €189 tis. €113 tis. €
EBITDA94 tis. €169 tis. €29 tis. €79 tis. €60 tis. €14 tis. €
EBITDA marža11.1 %28.1 %10.1 %34.1 %31.7 %12.1 %
Čistý zisk6 tis. €96 tis. €-4 tis. €43 tis. €38 tis. €5 tis. €
Aktíva spolu415 tis. €315 tis. €141 tis. €174 tis. €122 tis. €43 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Cápa
Od 2021-10-05
JC
Konateľ
Juraj Cápa
Od 2019-07-18
JC
Konateľ
Juraj Cápa
Od 2019-07-18
Do 2021-10-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Juraj Cápa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-07-18 2021-10-04

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PIPE CONTROL s.r.o.RPO
Sídlo
Narcisová ulica 748/9
Vznik
2019-07-18 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52518337RPO
DIČ
2121054804FS
IČ DPH
SK2121054804 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Prievidza
Krajina
SK
IBAN
SK1911000000002942179621FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
12 zmlúv 17k € celková hodnota 2026-01-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-05-24 Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí pomoci formou voucher poukážky na procesný audit 9 600 €
2025-08-14 Slovenská technická univerzita v Bratislave Kúpna zmluva č. 0101/0073/25 3 911 €
2025-10-14 Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. Preloženie potrubí TÚV a SV - PD 2 350 €
2022-11-30 Základná škola, Ulica energetikov 242/39, Prievidza Zmluvná služba PIPE PROTECTION 996 €
2026-01-29 Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5, 926 01 Sereď 1 ukončenie zmluvy 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PIPE CONTROL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52518337/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52518337/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52518337",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →