SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 REMAUTO s.r.o.

  • IČO52516130
  • DIČ2121062713
  • IČ DPHSK2121062713
  • NACE4671 · Veľkoobchod s palivami

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Krásnohorské Podhradie, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s palivami, 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
573k €
↘ -18.6% YoY
EBITDA · 2024
1 196 €
Čistý zisk · 2024
-3 527 €
Aktíva spolu
466k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
4
Σ 11k €
Kredit
A· 86/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 335k 671k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 573k € 1 196 € -3 527 € 466k € RUZ závierka
2023 704k € -43k € -49k € 444k € RUZ závierka
2022 924k € 101k € 75k € 604k € RUZ závierka
2021 422k € 33k € 23k € 341k € RUZ závierka
2020 311k € 43k € 32k € 186k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby573 tis. €704 tis. €924 tis. €422 tis. €311 tis. €41 tis. €
EBITDA1 tis. €-43 tis. €101 tis. €33 tis. €43 tis. €1 tis. €
EBITDA marža0.2 %-6.2 %10.9 %7.9 %13.7 %3.1 %
Čistý zisk-4 tis. €-49 tis. €75 tis. €23 tis. €32 tis. €992 €
Aktíva spolu466 tis. €444 tis. €604 tis. €341 tis. €186 tis. €67 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Répássy
Od 2025-10-04
MR
Konateľ
Marián Répássy
Od 2025-10-01
RR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Róbert Répássy
Od 2022-05-20
Do 2025-10-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Róbert Répássy Konateľ 2019-07-12 2025-10-03
Róbert Répássy Konateľ 2019-07-12 2025-09-30
Róbert Répássy Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-07-12 2022-05-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
REMAUTO s.r.o.RPO
Sídlo
Tichá 406
Vznik
2019-07-12 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52516130RPO
DIČ
2121062713FS
IČ DPH
SK2121062713 · aktívneFS
NACE
4671 · Veľkoobchod s palivami
NUTS región
Košický kraj
Obec
Krásnohorské Podhradie
Krajina
SK
IBAN
SK2209000000005161171727FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 11k € celková hodnota 2023-06-20 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-12-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rožňava dohoda č. 19/43/054/252 o poskytnutí finannčého príspevku na podporu vytvárania pracovmých miest v rámci národného projektu ,, Cest na trh práce - opatrenie č. 1 podľa paragrafu 54 21k €
2019-12-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rožňava Dohoda č. 19/43/054/297 o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu ,, Cesta na trh práce 3´´ - Opatrenie č.1 podľa paragrafu 54 11k €
2023-02-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rožňava Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 2 4 148 €
2022-02-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rožňava Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 3 406 €
2021-12-20 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rožňava Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 3 300 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
REMAUTO s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52516130/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52516130/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52516130",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →