SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ELEVEN FASHION STORE s. r. o.

  • IČO52513513
  • DIČ2121049414
  • IČ DPHSK2121049414
  • NACE1421

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví 1421, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 146k € Zisk 563 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
146k €
↗ +91.8% YoY
EBITDA · 2025
4 835 €
Čistý zisk · 2025
563 €
Aktíva spolu
257k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 86/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 399 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 53k 106k 160k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 146k € 4 835 € 563 € 257k € RUZ závierka
2024 76k € -21k € -25k € 142k € RUZ závierka
2023 51k € -29k € -32k € 133k € RUZ závierka
2022 48k € 3 651 € 1 179 € 123k € RUZ závierka
2021 33k € -14k € -23k € 88k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby146 tis. €76 tis. €51 tis. €48 tis. €33 tis. €48 tis. €
EBITDA5 tis. €-21 tis. €-29 tis. €4 tis. €-14 tis. €-14 tis. €
EBITDA marža3.3 %-27.3 %-58 %7.6 %-42.9 %-29.4 %
Čistý zisk563 €-25 tis. €-32 tis. €1 tis. €-23 tis. €-15 tis. €
Aktíva spolu257 tis. €142 tis. €133 tis. €123 tis. €88 tis. €42 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zuzana Čurniková
Od 2022-05-23
Konateľ
Zuzana Čurniková
Od 2019-07-11
SB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Silvia Brezinová Fischerová
Od 2022-05-23
Do 2023-04-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Silvia Brezinová Fischerová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-07-11 2022-05-22
Silvia Brezinová Fischerová Konateľ 2019-07-11 2025-03-05
Silvia Brezinová Fischerová Konateľ 2019-07-11 2025-03-10
Zuzana Čurniková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-07-11 2022-05-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ELEVEN FASHION STORE s. r. o.RPO
Sídlo
Mostná 13
Vznik
2019-07-11 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52513513RPO
DIČ
2121049414FS
IČ DPH
SK2121049414 · aktívneFS
NACE
1421
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK4202000000004140991756FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2021-05-13 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-05-13 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra Opatrenie 1 a 3 rok 2021 február a ďalšie mesiace 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ELEVEN FASHION STORE s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52513513/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52513513/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52513513",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →