🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Žehňa · SK

LJ INSTAL s.r.o.

IČO52467236DIČ2121059193IČ DPHSK2121059193NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.EST.2019 · 7r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 84/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 84/100
A
84/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
164k €
↘ -19.3% YoY
EBITDA · 2025
16k €
Čistý zisk · 2025
2 253 €
Aktíva spolu
244k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 84/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
84 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LJ INSTAL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 81k 163k 247k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 164k € 16k € 2 253 € 244k € RUZ závierka
2024 203k € 9 186 € 3 949 € 182k € RUZ závierka
2023 188k € 5 788 € 1 525 € 164k € RUZ závierka
2022 224k € 3 226 € 101 € 173k € RUZ závierka
2021 221k € 3 080 € 154 € 130k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby164 tis. €203 tis. €188 tis. €224 tis. €221 tis. €179 tis. €
EBITDA16 tis. €9 tis. €6 tis. €3 tis. €3 tis. €2 tis. €
EBITDA marža9.8 %4.5 %3.1 %1.4 %1.4 %1.1 %
Čistý zisk2 tis. €4 tis. €2 tis. €101 €154 €1 tis. €
Aktíva spolu244 tis. €182 tis. €164 tis. €173 tis. €130 tis. €43 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Lukáč
Od 2022-05-22
JL
Konateľ
Ján Lukáč
Od 2019-07-11
JL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Lukáč
Od 2019-07-11
Do 2022-05-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Lukáč
od 2023-01-31
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LJ INSTAL s.r.o.RPO
Sídlo
Žehňa 68
Vznik
2019-07-11 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52467236RPO
DIČ
2121059193FS
IČ DPH
SK2121059193 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Žehňa
Krajina
SK
IBAN
SK3775000000004027283889FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52467236/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52467236/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52467236",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.