JEDNODUCHÁ SPOLOČNOSŤ NA AKCIE Štandardný profil

🇸🇰 Skill LAB SK, j.s.a.

  • IČO52463508
  • DIČ2121034597
  • IČ DPHSK2121034597
  • LEI097900CAKA0000122680
  • NACE1089 · Výroba ost.potrav.výr.

Jednoduchá spoločnosť na akcie, registrovaná 2019, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.potrav.výr..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 82/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 181k € Zisk 4 806 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
181k €
↘ -42.1% YoY
EBITDA · 2024
20k €
Čistý zisk · 2024
4 806 €
Aktíva spolu
488k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 82/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 108 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 113k 227k 344k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 181k € 20k € 4 806 € 488k € RUZ závierka
2023 312k € 2 573 € 1 830 € 202k € RUZ závierka
2022 1 620 € -2 225 € -2 311 € 200k € RUZ závierka
2021 -239 € -324 € 118k € RUZ závierka
2020 12k € -218 € -309 € 119k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby181 tis. €312 tis. €2 tis. €12 tis. €250 €
EBITDA20 tis. €3 tis. €-2 tis. €-239 €-218 €-217 €
EBITDA marža10.9 %0.8 %-137.3 %-1.9 %-86.8 %
Čistý zisk5 tis. €2 tis. €-2 tis. €-324 €-309 €-217 €
Aktíva spolu488 tis. €202 tis. €200 tis. €118 tis. €119 tis. €17 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

TG
predseda predstavenstva
Tomáš Gajdošík
Od 2019-06-18
PV
člen predstavenstva
PaedDr. Vladimír Zlatoš, PhD.
Od 2019-06-18
Do 2024-02-26
PV
člen predstavenstva
PaedDr. Vladimír Zlatoš, PhD.
Od 2019-06-18
Do 2023-04-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Skill LAB SK, j.s.a.RPO
Sídlo
Hraničná 18
Vznik
2019-06-18 · 7 rokov
Právna forma
Jednoduchá spoločnosť na akcieRPO
IČO
52463508RPO
DIČ
2121034597FS
IČ DPH
SK2121034597 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000122680GLEIF
NACE
1089 · Výroba ost.potrav.výr.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK1611000000002943072754FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Skill LAB SK, j.s.a. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52463508/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52463508/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52463508",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →