SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ES-Production s. r. o.

  • IČO52420833
  • DIČ2121027865
  • IČ DPHSK2121027865
  • NACE5912 · Čin.súvis.s tvorb.filmov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Čin.súvis.s tvorb.filmov, 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
557k €
↘ -0.4% YoY
EBITDA · 2024
15k €
Čistý zisk · 2024
11k €
Aktíva spolu
74k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
4
Σ 97k €
Kredit
A· 86/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 40 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 203k 406k 615k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 557k € 15k € 11k € 74k € RUZ závierka
2023 559k € 710 € 485 € 168k € RUZ závierka
2022 463k € -155 € 279 € 93k € RUZ závierka
2021 477k € 2 418 € 1 839 € 38k € RUZ závierka
2020 334k € 1 414 € 1 008 € 89k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby557 tis. €559 tis. €463 tis. €477 tis. €334 tis. €149 tis. €
EBITDA15 tis. €710 €-155 €2 tis. €1 tis. €2 tis. €
EBITDA marža2.8 %0.1 %-0 %0.5 %0.4 %1.6 %
Čistý zisk11 tis. €485 €279 €2 tis. €1 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu74 tis. €168 tis. €93 tis. €38 tis. €89 tis. €20 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ME
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Eduard Sahánek
Od 2022-10-21
ME
Konateľ
Mgr. Eduard Sahánek
Od 2019-06-13
ME
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Eduard Sahánek
Od 2019-06-13
Do 2022-10-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Eduard, Sahánek Konateľ 2019-06-13 2022-09-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Eduard Sahánek
od 2019-07-19 · do 2021-04-13
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ES-Production s. r. o.RPO
Sídlo
Astrová 2/A
Vznik
2019-06-13 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52420833RPO
DIČ
2121027865FS
IČ DPH
SK2121027865 · aktívneFS
NACE
5912 · Čin.súvis.s tvorb.filmov
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK7711000000002940072222FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 97k € celková hodnota 2024-05-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-07-31 Rozhlas a televízia Slovenska Koprodukčná zmluva 150k €
2023-11-15 Rozhlas a televízia Slovenska Zmluva o zabezpečení vytvorenia diela a licenčná zmluva 70k €
2023-12-27 Rozhlas a televízia Slovenska Zmluva o zabezpečení vytvorenia diela a licenčná zmluva 9 434 €
2023-10-02 Rozhlas a televízia Slovenska Zmluva o zabezpečení vytvorenia diela a licenčná zmluva 9 204 €
2024-05-29 Rozhlas a televízia Slovenska Zmluva o zabezpečení vytvorenia diela a licenčná zmluva 8 424 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ES-Production s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52420833/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52420833/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52420833",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →