🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Pružina · SK

PJKI Holding, s. r. o.

IČO52408655DIČ2121020616IČ DPHSK2121020616NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.EST.2019 · 7r.
Compliance · Enhanced due diligenceKredit · C · 67/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Enhanced due diligence
Jeden alebo viac mäkkých signálov spustilo rozšírenú previerku — preskúmaj pred onboardingom.
Prečo? Daňové nedoplatky
BonitaC · 67/100
C
67/100
Stredná bonita · štandardný monitoring.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
178k €
↗ +10.5% YoY
EBITDA · 2024
54k €
Čistý zisk · 2024
30k €
Aktíva spolu
225k €
Zamestnanci
1
Kredit
C· 67/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 2 609 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 12 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
67 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PJKI Holding, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 69k 138k 209k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 178k € 54k € 30k € 225k € RUZ závierka
2023 161k € 45k € 28k € 186k € RUZ závierka
2022 190k € 43k € 26k € 156k € RUZ závierka
2021 141k € 45k € 31k € 123k € RUZ závierka
2020 43k € 32k € 26k € 59k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby178 tis. €161 tis. €190 tis. €141 tis. €43 tis. €26 tis. €
EBITDA54 tis. €45 tis. €43 tis. €45 tis. €32 tis. €14 tis. €
EBITDA marža30.1 %28.1 %22.4 %32 %73.7 %55.5 %
Čistý zisk30 tis. €28 tis. €26 tis. €31 tis. €26 tis. €11 tis. €
Aktíva spolu225 tis. €186 tis. €156 tis. €123 tis. €59 tis. €20 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Patrik Lišaník
Od 2025-09-27
PL
Konateľ
Patrik Lišaník
Od 2019-05-31
PL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Patrik Lišaník
Od 2022-05-17
Do 2025-09-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Patrik Lišaník Konateľ 2019-05-31 2025-09-26
Patrik Lišaník Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-05-31 2022-05-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PJKI Holding, s. r. o.RPO
Sídlo
1054
Vznik
2019-05-31 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52408655RPO
DIČ
2121020616FS
IČ DPH
SK2121020616 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Pružina
Krajina
SK
IBAN
SK4911000000002948074353FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52408655/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52408655/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52408655",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.