🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · SK

ASSYX ZAVODNA, spol. s.r.o.

IČO52406148DIČ2121037556IČ DPHSK2121037556NACE6832 · Správa nehnuteľnostíEST.2019 · 7r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 92/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 92/100
A+
92/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
6 706 €
↘ -61.4% YoY
EBITDA · 2025
82k €
Čistý zisk · 2025
74k €
Aktíva spolu
149k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ASSYX ZAVODNA, spol. s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 39k 78k 119k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 6 706 € 82k € 74k € 149k € RUZ závierka
2024 17k € 26k € 5 008 € 100k € RUZ závierka
2023 65k € 28k € -33k € 535k € RUZ závierka
2022 98k € 87k € 7 203 € 599k € RUZ závierka
2021 108k € 67k € -27k € 643k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby7 tis. €17 tis. €65 tis. €98 tis. €108 tis. €168 tis. €
EBITDA82 tis. €26 tis. €28 tis. €87 tis. €67 tis. €184 tis. €
EBITDA marža1227.6 %151.2 %42.2 %89.4 %62 %109.5 %
Čistý zisk74 tis. €5 tis. €-33 tis. €7 tis. €-27 tis. €34 tis. €
Aktíva spolu149 tis. €100 tis. €535 tis. €599 tis. €643 tis. €756 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Varchola
Od 2021-10-12
RA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Andrea Varcholová
Od 2021-10-12
IJ
Konateľ
Ing. Ján Varchola
Od 2019-05-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ján Varchola Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-05-24 2021-10-11
RNDr. Andrea Varcholová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-05-24 2021-10-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ASSYX ZAVODNA, spol. s.r.o.RPO
Sídlo
Závodná 78
Vznik
2019-05-24 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52406148RPO
DIČ
2121037556FS
IČ DPH
SK2121037556 · aktívneFS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Krajina
SK
IBAN
SK5102000000004126924557FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52406148/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52406148/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52406148",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.