🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Poprad · SK
FE FOOD, s. r. o.
IČO52404188DIČ2121011673IČ DPHSK2121011673NACE1089 · Výroba ost.potrav.výr.EST.2019 · 7r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 92/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 92/100
A+
92/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
545k €
↘ -1.4% YoY
EBITDA · 2025
96k €
Čistý zisk · 2025
64k €
Aktíva spolu
201k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
56
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FE FOOD, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 545k € | 96k € | 64k € | 201k € | RUZ závierka |
| 2024 | 553k € | 133k € | 95k € | 167k € | RUZ závierka |
| 2023 | 512k € | 159k € | 121k € | 144k € | RUZ závierka |
| 2022 | 343k € | 99k € | 72k € | 85k € | RUZ závierka |
| 2021 | 95k € | 16k € | 5 513 € | 62k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 545 tis. € | 553 tis. € | 512 tis. € | 343 tis. € | 95 tis. € | 152 tis. € |
| EBITDA | 96 tis. € | 133 tis. € | 159 tis. € | 99 tis. € | 16 tis. € | 9 tis. € |
| EBITDA marža | 17.5 % | 24.1 % | 31 % | 28.8 % | 16.7 % | 6.2 % |
| Čistý zisk | 64 tis. € | 95 tis. € | 121 tis. € | 72 tis. € | 6 tis. € | -609 € |
| Aktíva spolu | 201 tis. € | 167 tis. € | 144 tis. € | 85 tis. € | 62 tis. € | 71 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-06-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin | DOHODA o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu " Prvá pomoc " - Opatrenie č.3B | 0 € |
| 2020-05-02 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin | DOHODA o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - opatrenie č.1 | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ing. Lucia Čistá
MI
Konateľ
Mgr. Ing. Lucia Čistá
MI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ing. Lucia Čistá
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Ing. Lucia Škutová | Konateľ | 2019-05-23 | 2019-11-04 |
| Mgr. Ing. Lucia Škutová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-05-23 | 2019-11-04 |
| Richard Svoboda | Konateľ | 2019-05-23 | 2019-10-26 |
| Richard Svoboda | Konateľ | 2019-05-23 | 2019-11-04 |
| Richard Svoboda | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-05-23 | 2019-11-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
FE FOOD, s. r. o.RPO
Sídlo
Drevárska 453/1
Vznik
2019-05-23 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52404188RPO
DIČ
2121011673FS
IČ DPH
SK2121011673 · aktívneFS
NACE
1089 · Výroba ost.potrav.výr.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK7275000000004027138438FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52404188/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52404188/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52404188", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.