SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DXT s.r.o.

  • IČO52386601
  • DIČ2121006404
  • IČ DPHSK2121006404
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.88mil. €
↗ +102.6% YoY
EBITDA · 2025
108k €
Čistý zisk · 2025
55k €
Aktíva spolu
603k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
3
Σ 85k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 26 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 683k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.88 mil. € 108k € 55k € 603k € RUZ závierka
2024 928k € 90k € 49k € 391k € RUZ závierka
2023 8 000 € 105 € 90 € 39k € RUZ závierka
2022 -44 € -44 € 4 945 € RUZ závierka
2021 4 989 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.88 M €928 tis. €8 tis. €
EBITDA108 tis. €90 tis. €105 €-44 €
EBITDA marža5.7 %9.7 %1.3 %
Čistý zisk55 tis. €49 tis. €90 €-44 €
Aktíva spolu603 tis. €391 tis. €39 tis. €5 tis. €5 tis. €5 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

LN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lívia Naňáková
Od 2024-08-17
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marek Naňák
Od 2022-04-15
LN
Konateľ
Lívia Naňáková
Od 2022-03-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Lívia Naňáková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-04-15 2024-08-16
Lívia Naňáková Konateľ 2022-03-29 2024-08-16
Ing. Marek Naňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-05-16 2022-04-14
Ing. Marek Naňák Konateľ 2019-05-16 2022-03-29
Ing. Marek Naňák Konateľ 2019-05-16 2022-04-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marek Naňák
od 2024-08-07
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DXT s.r.o.RPO
Sídlo
Turbínová 13
Vznik
2019-05-16 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52386601RPO
DIČ
2121006404FS
IČ DPH
SK2121006404 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK8783300000002301644597FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 85k € celková hodnota 2025-10-02 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-11-25 Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy Zmluva o dielo 36k €
2025-02-07 Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy Dodatok č. 1/8/2025/T k Zmluve o dielo č. 195/2024/T 31k €
2025-10-02 Slovenská technická univerzita v Bratislave Zmluva o dielo č. 0301/0138/25 18k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DXT s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52386601/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52386601/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52386601",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →