🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Košice - mestská časť Šaca · SK
ROYAL solutions s.r.o.
IČO52381838DIČ2121021716IČ DPHSK2121021716NACE3700 · Čistenie odpad.vôdEST.2019 · 7r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 84/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 42 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 84/100
A
84/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.99mil. €
↗ +87.9% YoY
EBITDA · 2025
182k €
Čistý zisk · 2025
46k €
Aktíva spolu
659k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 84/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
42 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
84 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
56
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ROYAL solutions s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.99 mil. € | 182k € | 46k € | 659k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.06 mil. € | 200k € | 71k € | 662k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.11 mil. € | 106k € | 41k € | 495k € | RUZ závierka |
| 2022 | 735k € | 82k € | 35k € | 286k € | RUZ závierka |
| 2021 | 284k € | 37k € | 25k € | 164k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.99 M € | 1.06 M € | 1.11 M € | 735 tis. € | 284 tis. € | 101 tis. € |
| EBITDA | 182 tis. € | 200 tis. € | 106 tis. € | 82 tis. € | 37 tis. € | 6 tis. € |
| EBITDA marža | 9.2 % | 19 % | 9.5 % | 11.2 % | 13 % | 5.6 % |
| Čistý zisk | 46 tis. € | 71 tis. € | 41 tis. € | 35 tis. € | 25 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 659 tis. € | 662 tis. € | 495 tis. € | 286 tis. € | 164 tis. € | 34 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MK
Konateľ
Marián Krištof
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Krištof
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marián Krištof
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
ROYAL solutions s.r.o.RPO
Sídlo
Učňovská 8
Vznik
2019-05-16 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52381838RPO
DIČ
2121021716FS
IČ DPH
SK2121021716 · aktívneFS
NACE
3700 · Čistenie odpad.vôd
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Šaca
Krajina
SK
IBAN
SK2611000000002944172263FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52381838/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52381838/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52381838", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.