SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MSFOOD s. r. o.
- IČO52306046
- DIČ2120985064
- IČ DPHSK2120985064
- NACE7020
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Levice, SK. Pôsobí v odvetví 7020.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 82/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
343k €
↗ +34.3% YoY
EBITDA · 2024
18k €
Čistý zisk · 2024
-3 604 €
Aktíva spolu
109k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 82/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
56
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 343k € | 18k € | -3 604 € | 109k € | RUZ závierka |
| 2023 | 255k € | 11k € | 2 907 € | 81k € | RUZ závierka |
| 2022 | 130k € | -44k € | -52k € | 56k € | RUZ závierka |
| 2021 | 114k € | -17k € | -29k € | 47k € | RUZ závierka |
| 2020 | 95k € | -31k € | -33k € | 28k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 343 tis. € | 255 tis. € | 130 tis. € | 114 tis. € | 95 tis. € | 85 tis. € |
| EBITDA | 18 tis. € | 11 tis. € | -44 tis. € | -17 tis. € | -31 tis. € | -2 tis. € |
| EBITDA marža | 5.2 % | 4.4 % | -33.7 % | -14.6 % | -33.1 % | -2.6 % |
| Čistý zisk | -4 tis. € | 3 tis. € | -52 tis. € | -29 tis. € | -33 tis. € | -3 tis. € |
| Aktíva spolu | 109 tis. € | 81 tis. € | 56 tis. € | 47 tis. € | 28 tis. € | 6 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miloš Szalay
MS
Konateľ
Miloš Szalay
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miloš Szalay
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MSFOOD s. r. o.RPO
Sídlo
Saratovská 2986/79
Vznik
2019-03-30 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52306046RPO
DIČ
2120985064FS
IČ DPH
SK2120985064 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Levice
Krajina
SK
IBAN
SK2811000000002946070420FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-06-03 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MSFOOD s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52306046/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52306046/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52306046", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →