SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 RM PROFIT s.r.o.

  • IČO52287351
  • DIČ2120960017
  • IČ DPHSK2120960017
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 57/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 409k € Zisk 7 172 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
409k €
↘ -41.6% YoY
EBITDA · 2025
51k €
Čistý zisk · 2025
7 172 €
Aktíva spolu
798k €
Zamestnanci
2
Kredit
C· 57/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
57 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 410k 820k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 409k € 51k € 7 172 € 798k € RUZ závierka
2024 701k € 152k € 88k € 663k € RUZ závierka
2023 1.13 mil. € 307k € 207k € 368k € RUZ závierka
2022 545k € -37k € -94k € 201k € RUZ závierka
2021 187k € -4 505 € -58k € 204k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby409 tis. €701 tis. €1.13 M €545 tis. €187 tis. €276 tis. €
EBITDA51 tis. €152 tis. €307 tis. €-37 tis. €-5 tis. €5 tis. €
EBITDA marža12.4 %21.6 %27.2 %-6.8 %-2.4 %1.7 %
Čistý zisk7 tis. €88 tis. €207 tis. €-94 tis. €-58 tis. €-47 tis. €
Aktíva spolu798 tis. €663 tis. €368 tis. €201 tis. €204 tis. €272 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marek Špilberger
Od 2022-05-19
IM
Konateľ
Ing. Marek Špilberger
Od 2019-03-12
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Radoslav Špilberger
Od 2022-09-21
Do 2025-02-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Marek Špilberger Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-03-12 2022-05-18
Ing. Radoslav Špilberger Konateľ 2019-03-12 2025-01-24
Ing. Radoslav Špilberger Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-03-12 2022-09-20
Ing. Radoslav Špilberger Konateľ 2019-03-12 2025-02-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
RM PROFIT s.r.o.RPO
Sídlo
Profesora Sáru 15066/3A
Vznik
2019-03-12 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52287351RPO
DIČ
2120960017FS
IČ DPH
SK2120960017 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK1311000000002942068470FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RM PROFIT s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52287351/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52287351/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52287351",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →