SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 IRIS SLOVAKIA s.r.o.

  • IČO52239969
  • DIČ2120960314
  • IČ DPHSK2120960314
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Považská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit A · 82/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
179k €
↗ +20.5% YoY
EBITDA · 2025
143k €
Čistý zisk · 2025
91k €
Aktíva spolu
158k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 82/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 2 709 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 65k 130k 197k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 179k € 143k € 91k € 158k € RUZ závierka
2024 148k € 130k € 79k € 159k € RUZ závierka
2023 142k € 124k € 85k € 182k € RUZ závierka
2022 115k € 97k € 71k € 106k € RUZ závierka
2021 50k € 41k € 30k € 65k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby179 tis. €148 tis. €142 tis. €115 tis. €50 tis. €44 tis. €
EBITDA143 tis. €130 tis. €124 tis. €97 tis. €41 tis. €24 tis. €
EBITDA marža79.8 %87.3 %87.5 %84 %81.7 %53.9 %
Čistý zisk91 tis. €79 tis. €85 tis. €71 tis. €30 tis. €20 tis. €
Aktíva spolu158 tis. €159 tis. €182 tis. €106 tis. €65 tis. €32 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

VM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Michálek
Od 2022-05-17
VM
Konateľ
Vladimír Michálek
Od 2019-03-08
VM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Michálek
Od 2019-03-08
Do 2022-05-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
IRIS SLOVAKIA s.r.o.RPO
Sídlo
Mošteníkova 523/39
Vznik
2019-03-08 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52239969RPO
DIČ
2120960314FS
IČ DPH
SK2120960314 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Považská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK9311000000002940069509FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IRIS SLOVAKIA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52239969/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52239969/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52239969",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →