🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Šaľa · SK

SK.INFLOW s.r.o.

IČO52237621DIČ2120958191IČ DPHSK2120958191NACE7111 · Architektonické čin.EST.2019 · 7r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 82/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 82/100
A
82/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
288k €
↘ -23.8% YoY
EBITDA · 2025
11k €
Čistý zisk · 2025
7 590 €
Aktíva spolu
109k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 82/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SK.INFLOW s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 144k 289k 437k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 288k € 11k € 7 590 € 109k € RUZ závierka
2024 378k € 35k € 30k € 115k € RUZ závierka
2023 398k € 26k € 22k € 112k € RUZ závierka
2022 360k € 17k € 14k € 129k € RUZ závierka
2021 302k € 32k € 26k € 93k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby288 tis. €378 tis. €398 tis. €360 tis. €302 tis. €446 tis. €
EBITDA11 tis. €35 tis. €26 tis. €17 tis. €32 tis. €17 tis. €
EBITDA marža3.7 %9.1 %6.5 %4.6 %10.7 %3.9 %
Čistý zisk8 tis. €30 tis. €22 tis. €14 tis. €26 tis. €-52 tis. €
Aktíva spolu109 tis. €115 tis. €112 tis. €129 tis. €93 tis. €97 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. arch. Peter Moravčík
Od 2020-12-11
IA
Konateľ
Ing. arch. Peter Moravčík
Od 2019-02-26
IJ
Konateľ
Ing. Ján Baška
Od 2019-02-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ján Baška Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-10-05 2020-12-10
Ing. Michal Karako Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-10-05 2020-07-14
Ing. arch. Peter Moravčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-02-26 2020-12-10
Ing. Ján Baška Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-02-26 2019-10-04
Ing. Ján Baška Konateľ 2019-02-26 2019-10-04
Ing. Michal Karako Konateľ 2019-02-26 2020-07-07
Ing. Michal Karako Konateľ 2019-02-26 2019-10-04
Ing. Michal Karako Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-02-26 2019-10-04
Ing. Michal Karako Konateľ 2019-02-26 2020-07-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SK.INFLOW s.r.o.RPO
Sídlo
J. Feketeházyho 2381/3
Vznik
2019-02-26 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52237621RPO
DIČ
2120958191FS
IČ DPH
SK2120958191 · aktívneFS
NACE
7111 · Architektonické čin.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šaľa
Krajina
SK
IBAN
SK0375000000004026818319FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52237621/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52237621/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52237621",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.