SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Profichemia s. r. o.
- IČO52231607
- DIČ2120960435
- IČ DPHSK2120960435
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 54/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.76mil. €
↗ +6.5% YoY
EBITDA · 2025
35k €
Čistý zisk · 2025
17k €
Aktíva spolu
863k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
6
Σ 1 000 €
Kredit
D· 54/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
893 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
238 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
54 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
56
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.76 mil. € | 35k € | 17k € | 863k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.66 mil. € | 14k € | 4 073 € | 731k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.52 mil. € | 52k € | 33k € | 460k € | RUZ závierka |
| 2022 | 613k € | 6 745 € | 2 329 € | 284k € | RUZ závierka |
| 2021 | 351k € | 947 € | 72 € | 168k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.76 M € | 1.66 M € | 1.52 M € | 613 tis. € | 351 tis. € | 511 tis. € |
| EBITDA | 35 tis. € | 14 tis. € | 52 tis. € | 7 tis. € | 947 € | 6 tis. € |
| EBITDA marža | 2 % | 0.9 % | 3.4 % | 1.1 % | 0.3 % | 1.1 % |
| Čistý zisk | 17 tis. € | 4 tis. € | 33 tis. € | 2 tis. € | 72 € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 863 tis. € | 731 tis. € | 460 tis. € | 284 tis. € | 168 tis. € | 127 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Hipki
JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Kašťák
JH
Konateľ
Juraj Hipki
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Juraj Hipki | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-11-13 | 2022-05-24 |
| Alexandra Koláriková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-03-13 | 2019-11-12 |
| Alexandra Koláriková | Konateľ | 2019-03-13 | 2019-10-28 |
| Alexandra Koláriková | Konateľ | 2019-03-13 | 2019-11-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Profichemia s. r. o.RPO
Sídlo
Bancíkovej 1/A
Vznik
2019-03-13 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52231607RPO
DIČ
2120960435FS
IČ DPH
SK2120960435 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK4102000000004211530659FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-08-16 | Ústav polymérov SAV, v.v.i. | AGREEMENT for the SILVER SPONSORSHIP of the Polymer Meeting 15 | 1 000 € |
| 2026-02-26 | Mesto Banská Štiavnica | dodávka hygienických dávkovačov, doplnkov a náplní | 0 € |
| 2025-01-03 | Základná škola, Kežmarská 30, Košice | Zmluva o prenájme a servise rohoží | 0 € |
| 2024-05-07 | Stredná odborná škola, Bystrická 4, Žarnovica | Zmluva na dodávku hygienických dávkovačov,náplní a doplnkov. | 0 € |
| 2024-02-27 | Nemocnica s poliklinikou Brezno, n. o. | Rámcová dohoda | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Profichemia s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52231607/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52231607/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52231607", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →