SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TOP GATES s.r.o.,
- IČO52215571
- DIČ2120952284
- IČ DPHSK2120952284
- NACE2512 · Výroba kovových dverí
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Pezinok, SK. Pôsobí v odvetví Výroba kovových dverí.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 82/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
709k €
Zisk 14k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
709k €
↗ +73.0% YoY
EBITDA · 2024
23k €
Čistý zisk · 2024
14k €
Aktíva spolu
82k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 82/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
56
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 709k € | 23k € | 14k € | 82k € | RUZ závierka |
| 2023 | 410k € | 15k € | 8 315 € | 105k € | RUZ závierka |
| 2022 | 331k € | 2 338 € | 100 € | 58k € | RUZ závierka |
| 2021 | 178k € | 42k € | 41k € | 57k € | RUZ závierka |
| 2019 | 107k € | 2 769 € | 2 188 € | 9 926 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 709 tis. € | 410 tis. € | 331 tis. € | 178 tis. € | 107 tis. € |
| EBITDA | 23 tis. € | 15 tis. € | 2 tis. € | 42 tis. € | 3 tis. € |
| EBITDA marža | 3.3 % | 3.7 % | 0.7 % | 23.6 % | 2.6 % |
| Čistý zisk | 14 tis. € | 8 tis. € | 100 € | 41 tis. € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 82 tis. € | 105 tis. € | 58 tis. € | 57 tis. € | 10 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Ochaba
MO
Konateľ
Michal Ochaba
FL
Konateľ
František Libant
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| František Libant | Konateľ | 2019-03-05 | 2019-06-13 |
| František Libant | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-03-05 | 2019-07-18 |
| Michal Ochaba | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-03-05 | 2022-05-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
TOP GATES s.r.o.,RPO
Sídlo
Silvánová 6061/29
Vznik
2019-03-05 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52215571RPO
DIČ
2120952284FS
IČ DPH
SK2120952284 · aktívneFS
NACE
2512 · Výroba kovových dverí
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Pezinok
Krajina
SK
IBAN
SK3611000000002949280685FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TOP GATES s.r.o., nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52215571/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52215571/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52215571", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →