SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Jaza Group s.r.o.
- IČO52215300
- DIČ2121016007
- IČ DPHSK2121016007
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Bánovce nad Bebravou, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 82/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
75k €
Zisk 2 385 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
75k €
↗ +137.7% YoY
EBITDA · 2024
55k €
Čistý zisk · 2024
2 385 €
Aktíva spolu
540k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 82/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
56
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 75k € | 55k € | 2 385 € | 540k € | RUZ závierka |
| 2023 | 32k € | -238 € | -66k € | 571k € | RUZ závierka |
| 2022 | 7 920 € | 7 674 € | -1 951 € | 613k € | RUZ závierka |
| 2021 | 7 920 € | 2 895 € | -3 994 € | 217k € | RUZ závierka |
| 2020 | 5 940 € | 315 € | -4 397 € | 219k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 75 tis. € | 32 tis. € | 8 tis. € | 8 tis. € | 6 tis. € | 800 € |
| EBITDA | 55 tis. € | -238 € | 8 tis. € | 3 tis. € | 315 € | 468 € |
| EBITDA marža | 72.7 % | -0.8 % | 96.9 % | 36.6 % | 5.3 % | 58.5 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | -66 tis. € | -2 tis. € | -4 tis. € | -4 tis. € | 370 € |
| Aktíva spolu | 540 tis. € | 571 tis. € | 613 tis. € | 217 tis. € | 219 tis. € | 5 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Užík, MBA
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Matúš Komiska
IM
Konateľ
Ing. Martin Užík, MBA
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ján Zajac | Konateľ | 2020-01-21 | — |
| Ing. Martin Užík, MBA | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-02-25 | 2022-05-16 |
| Mgr. Matúš Komiska | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-02-25 | 2022-05-16 |
| Michael Watzke | Konateľ | 2019-05-24 | 2020-01-21 |
| Michael Watzke | Konateľ | 2019-05-24 | 2020-02-24 |
| Michael Watzke | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-05-24 | 2020-02-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Jaza Group s.r.o.RPO
Sídlo
Trenčianska cesta 1821/2B
Vznik
2019-05-24 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52215300RPO
DIČ
2121016007FS
IČ DPH
SK2121016007 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Bánovce nad Bebravou
Krajina
SK
IBAN
SK1002000000004268110153FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Jaza Group s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52215300/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52215300/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52215300", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →