SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ARIMATEA, s. r. o.

  • IČO52200337
  • DIČ2120928348
  • IČ DPHSK2120928348
  • NACE7721 · Prenájom šport.potrieb

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Košeca, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom šport.potrieb.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 82/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
341k €
↗ +8.7% YoY
EBITDA · 2025
23k €
Čistý zisk · 2025
13k €
Aktíva spolu
91k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 82/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 203k 406k 615k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 341k € 23k € 13k € 91k € RUZ závierka
2024 314k € -15k € -27k € 89k € RUZ závierka
2023 410k € 1 532 € -2 277 € 98k € RUZ závierka
2022 559k € 19k € 9 941 € 111k € RUZ závierka
2021 457k € 22k € 16k € 118k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby341 tis. €314 tis. €410 tis. €559 tis. €457 tis. €348 tis. €
EBITDA23 tis. €-15 tis. €2 tis. €19 tis. €22 tis. €9 tis. €
EBITDA marža6.9 %-4.9 %0.4 %3.3 %4.9 %2.7 %
Čistý zisk13 tis. €-27 tis. €-2 tis. €10 tis. €16 tis. €6 tis. €
Aktíva spolu91 tis. €89 tis. €98 tis. €111 tis. €118 tis. €72 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Bartoš
Od 2024-05-04
EB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eva Bartošová
Od 2022-09-20
JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Bartoš
Od 2022-09-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Eva Bartošová Konateľ 2022-08-05
Juraj Bartoš Konateľ 2022-08-05
Juraj Bartoš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-02-17 2024-05-03
Juraj Bartoš ml. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-10-05 2021-02-16
Juraj Bartoš Konateľ 2019-09-30 2025-03-20
Juraj Bartoš Konateľ 2019-09-30 2025-04-02
Juraj Bartoš ml. Konateľ 2019-09-30 2021-02-16
Jana Peťková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-02-06 2019-10-04
Martin Peťko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-02-06 2019-10-04

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ARIMATEA, s. r. o.RPO
Sídlo
Zliechovská ulica 1112/100
Vznik
2019-02-06 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52200337RPO
DIČ
2120928348FS
IČ DPH
SK2120928348 · aktívneFS
NACE
7721 · Prenájom šport.potrieb
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Košeca
Krajina
SK
IBAN
SK5111000000002943070863FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ARIMATEA, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52200337/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52200337/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52200337",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →