SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 BAU STORY, s.r.o.

  • IČO52143996
  • DIČ2120910770
  • IČ DPHSK2120910770
  • NACE4752 · Mal.so žel.tov,farb,skl.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Kátov, SK. Pôsobí v odvetví Mal.so žel.tov,farb,skl..

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit B · 73/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.52mil. €
↘ -1.8% YoY
EBITDA · 2025
63k €
Čistý zisk · 2025
25k €
Aktíva spolu
928k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
B· 73/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 354 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
73 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 3M 5M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.52 mil. € 63k € 25k € 928k € RUZ závierka
2024 3.58 mil. € 64k € 21k € 910k € RUZ závierka
2023 3.65 mil. € 102k € 63k € 967k € RUZ závierka
2022 4.19 mil. € 210k € 153k € 811k € RUZ závierka
2021 2.54 mil. € 165k € 123k € 560k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.52 M €3.58 M €3.65 M €4.19 M €2.54 M €1.70 M €
EBITDA63 tis. €64 tis. €102 tis. €210 tis. €165 tis. €69 tis. €
EBITDA marža1.8 %1.8 %2.8 %5 %6.5 %4.1 %
Čistý zisk25 tis. €21 tis. €63 tis. €153 tis. €123 tis. €51 tis. €
Aktíva spolu928 tis. €910 tis. €967 tis. €811 tis. €560 tis. €293 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Skala
Od 2022-08-16
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mária Skalová
Od 2022-08-16
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Skala
Od 2022-08-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Martin Skala Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-08-16
Peter Skala Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-08-16
Vladimír Skala Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-08-16
Martin Mikulík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-07-29
Miroslav Míšaný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-07-29
Martin Mikulík Konateľ 2019-01-16
Miroslav Míšaný Konateľ 2019-01-16
Ján Skala Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-07-29 2022-08-15
Ján Skala Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-01-16 2022-07-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BAU STORY, s.r.o.RPO
Sídlo
Vrchovina 190
Vznik
2019-01-16 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52143996RPO
DIČ
2120910770FS
IČ DPH
SK2120910770 · aktívneFS
NACE
4752 · Mal.so žel.tov,farb,skl.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Kátov
Krajina
SK
IBAN
SK1809000000005185087925FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BAU STORY, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52143996/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52143996/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52143996",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →