🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · SK

Breza s. r. o.

IČO52129101DIČ2120919306IČ DPHSK2120919306NACE8210EST.2019 · 7r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 89/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 89/100
A
89/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
43k €
↘ -88.9% YoY
EBITDA · 2024
14k €
Čistý zisk · 2024
1 238 €
Aktíva spolu
5.1mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
23
Σ 468k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Breza s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 142k 284k 430k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 43k € 14k € 1 238 € 5.1 mil. € RUZ závierka
2023 391k € 13k € 91 € 4.83 mil. € RUZ závierka
2022 234k € 25k € 9 407 € 4.21 mil. € RUZ závierka
2021 31k € 1 886 € 297 € 1.32 mil. € RUZ závierka
2020 513 € 264 € 247 € 213k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby43 tis. €391 tis. €234 tis. €31 tis. €513 €145 €
EBITDA14 tis. €13 tis. €25 tis. €2 tis. €264 €55 €
EBITDA marža32.1 %3.3 %10.5 %6 %51.5 %37.9 %
Čistý zisk1 tis. €91 €9 tis. €297 €247 €12 €
Aktíva spolu5.10 M €4.83 M €4.21 M €1.32 M €213 tis. €60 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
23 zmlúv 468k € celková hodnota 2026-02-11 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-04-07 Štátny fond rozvoja bývania Záložná zmluva č. 207/999/2024 234k €
2024-12-30 Štátny fond rozvoja bývania Záložná zmluva č. 207/798/2024 234k €
2024-10-14 Trnavský samosprávny kraj KÚPNA ZMLUVA 2 €
2025-11-11 Trnavská vodárenská spoločnosť, a.s. Zmluva o prevode vlastníckeho práva k vodnej stavbe 1 €
2025-11-11 Trnavská vodárenská spoločnosť, a.s. Zmluva o prevode vlastníckeho práva k vodnej stavbe 1 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Martinovič
Od 2024-11-26
IP
Konateľ
Ing. Peter Martinovič
Od 2024-11-20
MB
Konateľ
Miloslav Balla
Od 2019-06-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miloslav Balla Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-18 2024-11-25
Mgr. Adam Rapšo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-06-26 2020-06-10
Miloslav Balla Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-06-26 2022-05-17
Mgr. Adam Rapšo Konateľ 2019-06-13 2020-06-10
Mgr. Adam Rapšo Konateľ 2019-06-13 2020-06-02
Zuzana Švecová Konateľ 2019-01-15 2019-06-25
Zuzana Švecová Konateľ 2019-01-15 2019-06-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Breza s. r. o.RPO
Sídlo
Halenárska 17
Vznik
2019-01-15 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52129101RPO
DIČ
2120919306FS
IČ DPH
SK2120919306 · aktívneFS
NACE
8210
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK3311000000002940072820FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52129101/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52129101/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52129101",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.