SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Finwood s.r.o.

  • IČO52101797
  • DIČ2120911562
  • IČ DPHSK2120911562
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Liptovský Ján, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 82/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 14k € Zisk 2 322 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
14k €
↗ +12.5% YoY
EBITDA · 2025
10k €
Čistý zisk · 2025
2 322 €
Aktíva spolu
42k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 82/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 64
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 81k 161k 244k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 14k € 10k € 2 322 € 42k € RUZ závierka
2024 12k € 6 620 € 423 € 119k € RUZ závierka
2023 222k € 3 261 € 2 500 € 224k € RUZ závierka
2022 3 000 € 203 € 83 € 11k € RUZ závierka
2021 1 488 € 1 174 € 15k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby14 tis. €12 tis. €222 tis. €3 tis. €177 tis. €
EBITDA10 tis. €7 tis. €3 tis. €203 €1 tis. €45 tis. €
EBITDA marža77.4 %55.2 %1.5 %6.8 %25.6 %
Čistý zisk2 tis. €423 €3 tis. €83 €1 tis. €-45 tis. €
Aktíva spolu42 tis. €119 tis. €224 tis. €11 tis. €15 tis. €7 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Filip Čenka
Od 2022-09-27
Konateľ
Filip Čenka
Od 2022-01-27
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Gera
Od 2018-12-01
Do 2022-09-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Vladimír Gera Konateľ 2018-12-01 2022-01-27
Ing. Vladimír Gera Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-12-01 2022-09-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Vladimír Gera
od 2019-11-15 · do 2023-03-07
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Finwood s.r.o.RPO
Sídlo
Starojánska 120
Vznik
2018-12-01 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52101797RPO
DIČ
2120911562FS
IČ DPH
SK2120911562 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Ján
Krajina
SK
IBAN
SK7911000000002947065789FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-10-28 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Semenoles Liptovský Hrádok Zmluva o dielo 204k €
2020-03-20 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č.086PO400026 200k €
2019-06-07 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod lesnej techniky Banská Bystrica ZMLUVA O DIELO č. 8/3133/2019 68k €
2019-09-26 Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Trenčín Zmluva o dielo č. 4471/2019/LSR 12k €
2019-09-26 Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Trenčín Zmluva o dielo č. 4475/2019/LSR 12k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Finwood s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52101797/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52101797/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52101797",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →