AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 TILEA SPORT SYSTEMS, a. s.

  • IČO52093735
  • DIČ2120893830
  • IČ DPHSK2120893830
  • NACE1392 · Výroba posteľ.bielizne

Akciová spoločnosť, registrovaná 2018, so sídlom v Považská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Výroba posteľ.bielizne, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.23mil. €
↗ +6.4% YoY
EBITDA · 2024
568k €
Čistý zisk · 2024
322k €
Aktíva spolu
1.92mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 168k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 64
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.23 mil. € 568k € 322k € 1.92 mil. € RUZ závierka
2023 2.09 mil. € 231k € 26k € 2.06 mil. € RUZ závierka
2022 2.82 mil. € 165k € 15 € 2.19 mil. € RUZ závierka
2021 1.15 mil. € 87k € 906 € 1.66 mil. € RUZ závierka
2020 885k € 65k € 27k € 850k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.23 M €2.09 M €2.82 M €1.15 M €885 tis. €560 tis. €
EBITDA568 tis. €231 tis. €165 tis. €87 tis. €65 tis. €8 tis. €
EBITDA marža25.5 %11.1 %5.8 %7.6 %7.3 %1.4 %
Čistý zisk322 tis. €26 tis. €15 €906 €27 tis. €927 €
Aktíva spolu1.92 M €2.06 M €2.19 M €1.66 M €850 tis. €202 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

TA
Člen dozorného orgánu
Tomáš Alner
Od 2026-02-05
DS
Člen dozorného orgánu
Dominika Strempeková
Od 2025-06-19
LR
Člen dozorného orgánu
Lukáš Raffaj
Od 2025-06-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marek Strempek Predseda predstavenstva 2025-06-19
Peter Strempek Člen predstavenstva 2025-06-19
Maroš Štrichel Člen dozorného orgánu 2025-06-19 2026-02-13
Maroš Štrichel Člen dozorného orgánu 2025-06-19 2026-02-04
Tomáš Alner Člen predstavenstva 2025-06-19 2026-02-13
Tomáš Alner Člen predstavenstva 2025-06-19 2026-02-04
Richard Šmíd Predseda predstavenstva 2024-03-25 2025-06-19
Richard Šmíd Predseda predstavenstva 2024-03-25 2025-06-23
Marek Strempek predseda 2018-12-13 2024-04-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Lukáš Raffaj
od 2026-03-04
Marek Strempek
od 2025-08-15
Peter Strempek
od 2025-08-15
Tomáš Alner
od 2025-08-15 · do 2026-03-04
Richard Šmíd
od 2025-02-20 · do 2025-08-15
Tomáš Alner
od 2020-03-31 · do 2025-02-20
Marek Strempek
od 2020-03-31 · do 2025-02-20
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TILEA SPORT SYSTEMS, a. s.RPO
Sídlo
Robotnícka 286
Vznik
2018-12-13 · 8 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
52093735RPO
DIČ
2120893830FS
IČ DPH
SK2120893830 · aktívneFS
NACE
1392 · Výroba posteľ.bielizne
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Považská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK0309000000005160392480FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 168k € celková hodnota 2025-10-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-10-29 Nitriansky samosprávny kraj „Nákup dvojplášťovej nafukovacej haly“ 168k €
2020-05-07 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica D O H O D A číslo: 20/11/54E/1395 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TILEA SPORT SYSTEMS, a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52093735/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52093735/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52093735",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →