SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 FOOD TIME s. r. o.

  • IČO52079881
  • DIČ2120911177
  • IČ DPHSK2120911177
  • NACE5622

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Trenčianske Teplice, SK. Pôsobí v odvetví 5622, 30 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit C · 55/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 5.82 mil. € Zisk -149k €
Zamestnanci 150–199 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
5.82mil. €
↗ +11.7% YoY
EBITDA · 2024
31k €
Čistý zisk · 2024
-149k €
Aktíva spolu
2.28mil. €
Zamestnanci
150–199
CRZ zmluvy
30
Σ 11.36 mil. €
Kredit
C· 55/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
55 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 6M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 5.82 mil. € 31k € -149k € 2.28 mil. € RUZ závierka
2023 5.21 mil. € 197k € 32k € 1.99 mil. € RUZ závierka
2022 3.23 mil. € 189k € 58k € 1.52 mil. € RUZ závierka
2021 1.5 mil. € 68k € 26k € 916k € RUZ závierka
2020 1.11 mil. € 55k € 26k € 450k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby5.82 M €5.21 M €3.23 M €1.50 M €1.11 M €1.09 M €
EBITDA31 tis. €197 tis. €189 tis. €68 tis. €55 tis. €68 tis. €
EBITDA marža0.5 %3.8 %5.8 %4.5 %4.9 %6.2 %
Čistý zisk-149 tis. €32 tis. €58 tis. €26 tis. €26 tis. €50 tis. €
Aktíva spolu2.28 M €1.99 M €1.52 M €916 tis. €450 tis. €497 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

TK
Konateľ
Tomáš Kotras
Od 2026-02-14
MM
Konateľ
Mgr. Michal Kintler
Od 2025-02-15
PN
Konateľ
PhDr. Norbert Longauer
Od 2025-02-15
Do 2026-02-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
PhDr. Norbert Longauer Konateľ 2025-02-15 2026-02-23
Ladislav Machara Konateľ 2019-01-04 2020-06-24
Ladislav Machara Konateľ 2019-01-04 2020-04-29
Pavol Sirotný Konateľ 2019-01-04 2025-02-14
Pavol Sirotný Konateľ 2019-01-04 2025-04-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Eva Holmanová
od 2019-08-16
Pavol Sirotný
od 2020-08-20 · do 2023-03-01
Pavol Sirotný
od 2019-08-16 · do 2020-08-20
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FOOD TIME s. r. o.RPO
Sídlo
T. G. Masaryka 608/34
Vznik
2019-01-04 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52079881RPO
DIČ
2120911177FS
IČ DPH
SK2120911177 · aktívneFS
NACE
5622
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčianske Teplice
Krajina
SK
IBAN
SK4683700000006211160343FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
30 zmlúv 11.36 mil. € celková hodnota 2026-02-18 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-10-15 Fakultná nemocnica Trnava Zmluva o poskytovaní služieb stravovania 7.75 mil. €
2024-08-26 Centrum sociálnych služieb Letokruhy Rámcová dohoda o poskytovaní služieb stravovania 790k €
2024-08-26 Centrum sociálnych služieb Letokruhy Rámcová dohoda o poskytovaní služieb stravovania 790k €
2024-08-16 Sekcia verejného obstarávania MO SR Zmluva o poskytovaní služby č. 2024/806 489k €
2024-11-18 Centrum sociálnych služieb Terchová Rámcová dohoda o poskytovaní služieb stravovania 254k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FOOD TIME s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52079881/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52079881/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52079881",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →