SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FITNEST s.r.o.
- IČO52065031
- DIČ2120931329
- IČ DPHSK2120931329
- NACE9311 · Prevádzka šport.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Prevádzka šport.zar..
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
D · 42/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
291k €
↘ -17.9% YoY
EBITDA · 2024
-32k €
Čistý zisk · 2024
-92k €
Aktíva spolu
268k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
D· 42/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
2 300 €
Dlh zdravotnej poisťovne
1 270 €
Dlh sociálnej poisťovne
10k €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
42 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 291k € | -32k € | -92k € | 268k € | RUZ závierka |
| 2023 | 354k € | 25k € | -49k € | 327k € | RUZ závierka |
| 2022 | 378k € | 76k € | 1 246 € | 329k € | RUZ závierka |
| 2021 | 369k € | 82k € | 11k € | 258k € | RUZ závierka |
| 2020 | 174k € | -70k € | -108k € | 261k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 291 tis. € | 354 tis. € | 378 tis. € | 369 tis. € | 174 tis. € | 152 tis. € |
| EBITDA | -32 tis. € | 25 tis. € | 76 tis. € | 82 tis. € | -70 tis. € | -4 tis. € |
| EBITDA marža | -11 % | 7 % | 20.1 % | 22.2 % | -40 % | -2.4 % |
| Čistý zisk | -92 tis. € | -49 tis. € | 1 tis. € | 11 tis. € | -108 tis. € | -10 tis. € |
| Aktíva spolu | 268 tis. € | 327 tis. € | 329 tis. € | 258 tis. € | 261 tis. € | 60 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MP
Konateľ
Milan Petráš
MK
Konateľ
Mgr. Katarína Mrázová
MK
Konateľ
Mgr. Katarína Mrázová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Katarína Mrázová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-11-28 | 2020-01-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
FITNEST s.r.o.RPO
Sídlo
Trnavská 56
Vznik
2018-11-28 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52065031RPO
DIČ
2120931329FS
IČ DPH
SK2120931329 · aktívneFS
NACE
9311 · Prevádzka šport.zar.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK5602000000004082395453FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-23 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FITNEST s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52065031/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52065031/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52065031", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →