SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PARTL s.r.o.
- IČO52063241
- DIČ2120876780
- IČ DPHSK2120876780
- NACE8559 · Ost.vzdelávanie i.n.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Hostie, SK. Pôsobí v odvetví Ost.vzdelávanie i.n..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
493k €
Zisk 178k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
493k €
↗ +1.6% YoY
EBITDA · 2024
237k €
Čistý zisk · 2024
178k €
Aktíva spolu
505k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
170 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 493k € | 237k € | 178k € | 505k € | RUZ závierka |
| 2023 | 485k € | 184k € | 135k € | 350k € | RUZ závierka |
| 2022 | 448k € | 128k € | 94k € | 190k € | RUZ závierka |
| 2021 | 273k € | 102k € | 78k € | 123k € | RUZ závierka |
| 2020 | — | — | — | 4 430 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 493 tis. € | 485 tis. € | 448 tis. € | 273 tis. € | — | — |
| EBITDA | 237 tis. € | 184 tis. € | 128 tis. € | 102 tis. € | — | — |
| EBITDA marža | 48.1 % | 37.9 % | 28.6 % | 37.3 % | — | — |
| Čistý zisk | 178 tis. € | 135 tis. € | 94 tis. € | 78 tis. € | — | — |
| Aktíva spolu | 505 tis. € | 350 tis. € | 190 tis. € | 123 tis. € | 4 tis. € | 4 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Július Partl
JP
Konateľ
Július Partl
JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Július Partl
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PARTL s.r.o.RPO
Sídlo
318
Vznik
2018-11-16 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52063241RPO
DIČ
2120876780FS
IČ DPH
SK2120876780 · aktívneFS
NACE
8559 · Ost.vzdelávanie i.n.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Hostie
Krajina
SK
IBAN
SK1402000000004508774259FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PARTL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52063241/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52063241/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52063241", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →