SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ADOS ANJEL, s.r.o.

  • IČO52060195
  • DIČ2120925686
  • NACE8710 · Ošetr.služ.v pobyt.zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2019, so sídlom v Šaľa, SK. Pôsobí v odvetví Ošetr.služ.v pobyt.zar., 9 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
348k €
↘ -4.0% YoY
EBITDA · 2025
101k €
Čistý zisk · 2025
68k €
Aktíva spolu
467k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
9
Σ 0 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2019
· 7 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 32 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 56
Stopa v CRZ 95
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 132k 263k 399k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 348k € 101k € 68k € 467k € RUZ závierka
2024 362k € 116k € 68k € 383k € RUZ závierka
2023 334k € 71k € 34k € 309k € RUZ závierka
2022 291k € 53k € 21k € 229k € RUZ závierka
2021 226k € 71k € 38k € 190k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby348 tis. €362 tis. €334 tis. €291 tis. €226 tis. €62 tis. €
EBITDA101 tis. €116 tis. €71 tis. €53 tis. €71 tis. €6 tis. €
EBITDA marža28.9 %32.1 %21.3 %18.3 %31.4 %10.1 %
Čistý zisk68 tis. €68 tis. €34 tis. €21 tis. €38 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu467 tis. €383 tis. €309 tis. €229 tis. €190 tis. €47 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Regina Muranská
Od 2022-05-18
MR
Konateľ
MUDr. Regina Muranská
Od 2020-08-04
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Regina Muranská
Od 2020-08-19
Do 2022-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Denisa Szombatová Konateľ 2019-01-01 2020-08-18
Mgr. Denisa Szombatová Konateľ 2019-01-01 2020-08-04
Mgr. Denisa Szombatová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-01-01 2020-08-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Regina Muranská
od 2023-12-18
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ADOS ANJEL, s.r.o.RPO
Sídlo
Nemocničná 1
Vznik
2019-01-01 · 7 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52060195RPO
DIČ
2120925686FS
NACE
8710 · Ošetr.služ.v pobyt.zar.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šaľa
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
9 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-06-10 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-06-10 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-02-07 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-09-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-06-26 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-04-14 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ADOS ANJEL, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/52060195/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/52060195/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "52060195",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →