SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 COOL Technologies, s.r.o.
- IČO52011046
- DIČ2120881521
- IČ DPHSK2120881521
- NACE1611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Snina, SK. Pôsobí v odvetví 1611.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
F · 17/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
550k €
Zisk 53k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
550k €
↗ +5.6% YoY
EBITDA · 2024
64k €
Čistý zisk · 2024
53k €
Aktíva spolu
393k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
F· 17/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
8 173 €
Dlh zdravotnej poisťovne
9 626 €
Dlh sociálnej poisťovne
6 138 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
17 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 550k € | 64k € | 53k € | 393k € | RUZ závierka |
| 2023 | 521k € | 106k € | 80k € | 286k € | RUZ závierka |
| 2022 | 396k € | 74k € | 51k € | 204k € | RUZ závierka |
| 2021 | 29k € | 2 910 € | 1 199 € | 64k € | RUZ závierka |
| 2020 | 58k € | 13k € | 9 041 € | 54k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 550 tis. € | 521 tis. € | 396 tis. € | 29 tis. € | 58 tis. € | 72 tis. € |
| EBITDA | 64 tis. € | 106 tis. € | 74 tis. € | 3 tis. € | 13 tis. € | 31 tis. € |
| EBITDA marža | 11.7 % | 20.4 % | 18.6 % | 10 % | 22 % | 42.4 % |
| Čistý zisk | 53 tis. € | 80 tis. € | 51 tis. € | 1 tis. € | 9 tis. € | 23 tis. € |
| Aktíva spolu | 393 tis. € | 286 tis. € | 204 tis. € | 64 tis. € | 54 tis. € | 47 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Zuščák
RZ
Konateľ
Roman Zuščák
RZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Zuščák
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
COOL Technologies, s.r.o.RPO
Sídlo
Jesenského 2704/181
Vznik
2018-11-27 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
52011046RPO
DIČ
2120881521FS
IČ DPH
SK2120881521 · aktívneFS
NACE
1611
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Snina
Krajina
SK
IBAN
SK7875000000004034559994FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
COOL Technologies, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/52011046/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/52011046/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "52011046", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →