SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 M-M tech, s.r.o.
- IČO51955245
- DIČ2120840788
- IČ DPHSK2120840788
- NACE4335
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Vinosady, SK. Pôsobí v odvetví 4335, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
B · 76/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
49k €
Zisk 430 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
49k €
↘ -74.2% YoY
EBITDA · 2025
7 957 €
Čistý zisk · 2025
430 €
Aktíva spolu
507k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
3
Σ 890 €
Kredit
B· 76/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
269 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
76 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49k € | 7 957 € | 430 € | 507k € | RUZ závierka |
| 2024 | 190k € | 26k € | 7 445 € | 329k € | RUZ závierka |
| 2023 | 71k € | 26k € | -14k € | 376k € | RUZ závierka |
| 2022 | 28k € | 15k € | -23k € | 377k € | RUZ závierka |
| 2021 | 194k € | 5 745 € | -29k € | 339k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 49 tis. € | 190 tis. € | 71 tis. € | 28 tis. € | 194 tis. € | 24 tis. € |
| EBITDA | 8 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € | 15 tis. € | 6 tis. € | 11 tis. € |
| EBITDA marža | 16.2 % | 13.6 % | 36.7 % | 53.4 % | 3 % | 44.1 % |
| Čistý zisk | 430 € | 7 tis. € | -14 tis. € | -23 tis. € | -29 tis. € | -18 tis. € |
| Aktíva spolu | 507 tis. € | 329 tis. € | 376 tis. € | 377 tis. € | 339 tis. € | 317 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Bilčík
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Darula
MB
Konateľ
Martin Bilčík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Martin Darula | Konateľ | 2018-09-19 | — |
| Martin Bilčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-09-19 | 2022-05-24 |
| Martin Darula | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-09-19 | 2022-05-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
M-M tech, s.r.o.RPO
Sídlo
Modranská 139
Vznik
2018-09-19 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51955245RPO
DIČ
2120840788FS
IČ DPH
SK2120840788 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Vinosady
Krajina
SK
IBAN
SK4311000000002947078950FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-07-03 | Obec Vinosady | Zmluva o nájme pozemkov | 890 € |
| 2024-07-31 | Obec Vinosady | Zmluva o budúcej zmluve/ Darovacia zmluva | 0 € |
| 2024-06-27 | Obec Vinosady | Zmluva o zriadení vecných bremien a prevzatí záväzku | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
M-M tech, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51955245/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51955245/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51955245", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →