SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 OGT s.r.o.

  • IČO51940221
  • DIČ2120837477
  • IČ DPHSK2120837477
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava, 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 163k € Zisk 4 263 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
163k €
↘ -56.1% YoY
EBITDA · 2024
27k €
Čistý zisk · 2024
4 263 €
Aktíva spolu
106k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
4
Σ 117k €
Kredit
A· 86/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 14 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 64
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 135k 269k 408k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 163k € 27k € 4 263 € 106k € RUZ závierka
2023 371k € 34k € 6 126 € 162k € RUZ závierka
2022 236k € 27k € 11k € 125k € RUZ závierka
2021 148k € 34k € 19k € 106k € RUZ závierka
2020 22k € 20k € 12k € 54k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby163 tis. €371 tis. €236 tis. €148 tis. €22 tis. €7 tis. €
EBITDA27 tis. €34 tis. €27 tis. €34 tis. €20 tis. €5 tis. €
EBITDA marža16.5 %9.2 %11.4 %23.2 %88.2 %72.3 %
Čistý zisk4 tis. €6 tis. €11 tis. €19 tis. €12 tis. €767 €
Aktíva spolu106 tis. €162 tis. €125 tis. €106 tis. €54 tis. €20 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Matúš Bačo
Od 2022-05-22
MB
Konateľ
Matúš Bačo
Od 2018-09-11
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Matúš Bačo
Od 2018-09-11
Do 2022-05-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
OGT s.r.o.RPO
Sídlo
Sibírska 18
Vznik
2018-09-11 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51940221RPO
DIČ
2120837477FS
IČ DPH
SK2120837477 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK4109000000005149409165FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 117k € celková hodnota 2023-12-11 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-06-26 Prešovský samosprávny kraj Kúpna zmluva 66k €
2023-04-28 Spojená škola, Jarmočná 108, Stará Ľubovňa Kúpna zmluva IKT k projektu ITMS2014+: 302021AZS8 37k €
2023-08-14 Prešovský samosprávny kraj Kúpna zmluva 8 532 €
2023-12-11 Stredná odborná škola agropotravinárska a technická, Kušnierska brána 349/2, Kežmarok Kúpna zmluva - Vybavenie SOŠ Kežmarok IV. etapa - 6 časť: Manipulačná technika 5 538 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
OGT s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51940221/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51940221/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51940221",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →