SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 jj expo s. r. o.
- IČO51926342
- DIČ2120839457
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 90/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2 150 €
↗ +2050.0% YoY
EBITDA · 2024
3 000 €
Čistý zisk · 2024
2 574 €
Aktíva spolu
182k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
14 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 150 € | 3 000 € | 2 574 € | 182k € | RUZ závierka |
| 2023 | 100 € | -583 € | -672 € | 180k € | RUZ závierka |
| 2022 | 5 750 € | 106 € | 22 € | 180k € | RUZ závierka |
| 2021 | — | -1 016 € | -1 260 € | 179k € | RUZ závierka |
| 2020 | 10k € | 3 619 € | 3 006 € | 179k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2 tis. € | 100 € | 6 tis. € | — | 10 tis. € | 2 tis. € |
| EBITDA | 3 tis. € | -583 € | 106 € | -1 tis. € | 4 tis. € | -65 tis. € |
| EBITDA marža | 139.5 % | -583 % | 1.8 % | — | 35.4 % | -4281.2 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | -672 € | 22 € | -1 tis. € | 3 tis. € | -65 tis. € |
| Aktíva spolu | 182 tis. € | 180 tis. € | 180 tis. € | 179 tis. € | 179 tis. € | 74 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
HJ
Konateľ
Helena Jánošíková
IJ
Konateľ
Ing. Ján Jánošík
AG
Člen dozorného orgánu
Adrián Gažo
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Adrián Gažo | Člen dozorného orgánu | 2018-09-14 | 2023-02-28 |
| Arpád Tóth | Člen dozorného orgánu | 2018-09-14 | 2023-02-28 |
| Arpád Tóth | Člen dozorného orgánu | 2018-09-14 | 2023-01-27 |
| Ing. Ján Bielik | Konateľ | 2018-09-14 | 2023-01-27 |
| Ing. Ján Bielik | Konateľ | 2018-09-14 | 2023-02-28 |
| Ing. Viktor Zubaj | Člen dozorného orgánu | 2018-09-14 | 2023-02-28 |
| Ing. Viktor Zubaj | Člen dozorného orgánu | 2018-09-14 | 2023-01-27 |
| Lucia Mihálková | Člen dozorného orgánu | 2018-09-14 | 2023-01-27 |
| Lucia Mihálková | Člen dozorného orgánu | 2018-09-14 | 2023-02-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
jj expo s. r. o.RPO
Sídlo
Vodná 21
Vznik
2018-09-14 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51926342RPO
DIČ
2120839457FS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-04-28 | Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva SR | Dohoda o ukončení Zmluvy o poskytnutí pomoci v podobe zabezpečenia účasti na medzinárodnom odbornom podujatí v zahraničí | 0 € |
| 2020-04-28 | Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva SR | Zmluva o poskytnutí pomoci formou dlhodobého individuálneho poradenstva | 0 € |
| 2020-02-20 | Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva SR | Zmluva o poskytnutí pomoci v podobe zabezpečenia účasti na medzinárodnom odbornom podujatí v zahraničí | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
jj expo s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51926342/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51926342/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51926342", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →