JEDNODUCHÁ SPOLOČNOSŤ NA AKCIE Štandardný profil

🇸🇰 VacuumLabs Holding j.s.a.

  • IČO51911345
  • DIČ2120887923
  • IČ DPHSK2120887923
  • LEI097900BIMV0000183075
  • NACE6220

Jednoduchá spoločnosť na akcie, registrovaná 2018, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 6220.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2025
-50k €
Čistý zisk · 2025
330k €
Aktíva spolu
16.54mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 129 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 64
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 36k 73k 110k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 -50k € 330k € 16.54 mil. € RUZ závierka
2024 23k € -230k € 15.85 mil. € RUZ závierka
2023 100k € 52k € 34k € 19.25 mil. € RUZ závierka
2022 -126k € -128k € 16.89 mil. € RUZ závierka
2021 -15k € 1.13 mil. € 2.41 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby100 tis. €7 tis. €
EBITDA-50 tis. €23 tis. €52 tis. €-126 tis. €-15 tis. €2 tis. €
EBITDA marža52.2 %22.6 %
Čistý zisk330 tis. €-230 tis. €34 tis. €-128 tis. €1.13 M €259 tis. €
Aktíva spolu16.54 M €15.85 M €19.25 M €16.89 M €2.41 M €649 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MP
Člen predstavenstva
Marián Porvažník
Od 2024-02-02
SH
predseda predstavenstva
Samuel Hapák
Od 2018-11-03
TK
člen predstavenstva
Tomáš Kulich
Od 2018-11-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Maroš Zeleňák člen predstavenstva 2018-11-03 2020-11-25
Maroš Zeleňák člen predstavenstva 2018-11-03 2021-01-21
Matej Ftáčnik člen predstavenstva 2018-11-03 2024-03-11
Matej Ftáčnik člen predstavenstva 2018-11-03 2024-02-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 12 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VacuumLabs Holding j.s.a.RPO
Sídlo
Bottova 2A
Vznik
2018-11-03 · 8 rokov
Právna forma
Jednoduchá spoločnosť na akcieRPO
IČO
51911345RPO
DIČ
2120887923FS
IČ DPH
SK2120887923 · aktívneFS
LEI
097900BIMV0000183075GLEIF
NACE
6220
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VacuumLabs Holding j.s.a. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51911345/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51911345/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51911345",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →