SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ANABELIX s.r.o.

  • IČO51909499
  • DIČ2120828171
  • IČ DPHSK2120828171
  • NACE4614 · Sprostr.obch.so strojmi

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Malacky, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so strojmi.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 82/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 4.58 mil. € Zisk -1.66 mil. €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
4.58mil. €
↘ -44.3% YoY
EBITDA · 2024
-1.63mil. €
Čistý zisk · 2024
-1.66mil. €
Aktíva spolu
1.95mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 82/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 64
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 6M 9M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 4.58 mil. € -1.63 mil. € -1.66 mil. € 1.95 mil. € RUZ závierka
2023 8.22 mil. € -358k € -361k € 1.45 mil. € RUZ závierka
2022 6.93 mil. € -473k € -473k € 914k € RUZ závierka
2021 2.32 mil. € 31k € 25k € 217k € RUZ závierka
2020 -2 936 € -2 995 € 5 446 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby4.58 M €8.22 M €6.93 M €2.32 M €
EBITDA-1.63 M €-358 tis. €-473 tis. €31 tis. €-3 tis. €-2 tis. €
EBITDA marža-35.6 %-4.4 %-6.8 %1.3 %
Čistý zisk-1.66 M €-361 tis. €-473 tis. €25 tis. €-3 tis. €-2 tis. €
Aktíva spolu1.95 M €1.45 M €914 tis. €217 tis. €5 tis. €5 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

SP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Stefan Plamenov Yordanov
Od 2020-10-24
SP
Konateľ
Stefan Plamenov Yordanov
Od 2020-10-01
DD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dilyana Delcheva Yordanova
Od 2018-12-28
Do 2020-10-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Dilyana Delcheva Yordanova Konateľ 2018-12-12 2020-10-23
Dilyana Delcheva Yordanova Konateľ 2018-12-12 2020-09-30
Ing. Vladimíra Gondeková Konateľ 2018-10-08 2018-12-12
Ing. Vladimíra Gondeková Konateľ 2018-10-08 2018-12-27
Michal Hromada Konateľ 2018-08-28 2018-10-08
Michal Hromada Konateľ 2018-08-28 2018-10-22
Michal Hromada Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-08-28 2018-10-22

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ANABELIX s.r.o.RPO
Sídlo
Partizánska 1078/1
Vznik
2018-08-28 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51909499RPO
DIČ
2120828171FS
IČ DPH
SK2120828171 · aktívneFS
NACE
4614 · Sprostr.obch.so strojmi
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Malacky
Krajina
SK
IBAN
LT933250032638461880FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ANABELIX s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51909499/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51909499/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51909499",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →