SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SPHI, s. r. o.

  • IČO51900122
  • DIČ2120829920
  • NACE7020

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví 7020.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 80/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1 050 € Zisk 1.64 mil. €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1 050 €
↘ -92.0% YoY
EBITDA · 2025
-30k €
Čistý zisk · 2025
1.64mil. €
Aktíva spolu
38.98mil. €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 80/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
80 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 64
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 5k 10k 15k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1 050 € -30k € 1.64 mil. € 38.98 mil. € RUZ závierka
2024 13k € -80k € 350k € 464k € RUZ závierka
2023 2 200 € -4 119 € 1.53 mil. € 1.56 mil. € RUZ závierka
2022 -1 014 € 799k € 830k € RUZ závierka
2021 -2 272 € 218k € 461k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1 tis. €13 tis. €2 tis. €
EBITDA-30 tis. €-80 tis. €-4 tis. €-1 tis. €-2 tis. €-2 tis. €
EBITDA marža-2873.6 %-603.9 %-187.2 %
Čistý zisk1.64 M €350 tis. €1.53 M €799 tis. €218 tis. €-2 tis. €
Aktíva spolu38.98 M €464 tis. €1.56 M €830 tis. €461 tis. €464 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Konateľ
Ing. Ján Bendžala
Od 2025-06-24
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Bendžala
Od 2025-06-24
JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jana Benkovičová
Od 2025-06-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ľubor Benkovič Konateľ 2025-06-24
Ľubor Benkovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2025-06-24
Miroslav Hlavenka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2025-06-24
Miroslav Hlavenka Člen dozorného orgánu 2020-03-16 2025-06-23
Ing. Ján Bendžala člen predstavenstva 2018-08-22 2019-09-25
Ing. Ján Bendžala člen predstavenstva 2018-08-22 2025-06-23
Jana Benkovičová Člen dozorného orgánu 2018-08-22 2019-09-25
Jana Benkovičová Člen dozorného orgánu 2018-08-22 2025-06-23
JUDr. Peter Vrábel Člen dozorného orgánu 2018-08-22 2020-03-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SPHI, s. r. o.RPO
Sídlo
Dolné Hony 13
Vznik
2018-08-22 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51900122RPO
DIČ
2120829920FS
NACE
7020
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SPHI, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51900122/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51900122/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51900122",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →