SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 GRANWOOD s.r.o.
- IČO51875772
- DIČ2120831273
- IČ DPHSK2120831273
- NACE1611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Krupina, SK. Pôsobí v odvetví 1611.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
2.92 mil. €
Zisk 8 455 €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.92mil. €
↗ +64.0% YoY
EBITDA · 2025
316k €
Čistý zisk · 2025
8 455 €
Aktíva spolu
1.67mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 85/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.92 mil. € | 316k € | 8 455 € | 1.67 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.78 mil. € | 198k € | 22k € | 914k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.15 mil. € | 115k € | 20k € | 427k € | RUZ závierka |
| 2022 | 793k € | 55k € | 6 964 € | 288k € | RUZ závierka |
| 2021 | 219k € | -2 340 € | -17k € | 153k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.92 M € | 1.78 M € | 1.15 M € | 793 tis. € | 219 tis. € | 84 tis. € |
| EBITDA | 316 tis. € | 198 tis. € | 115 tis. € | 55 tis. € | -2 tis. € | 5 tis. € |
| EBITDA marža | 10.8 % | 11.1 % | 10 % | 7 % | -1.1 % | 6.4 % |
| Čistý zisk | 8 tis. € | 22 tis. € | 20 tis. € | 7 tis. € | -17 tis. € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.67 M € | 914 tis. € | 427 tis. € | 288 tis. € | 153 tis. € | 63 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
LH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lukáš Hudec
LH
Konateľ
Lukáš Hudec
LH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lukáš Hudec
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Lukáš Hudec
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
GRANWOOD s.r.o.RPO
Sídlo
M. R. Štefánika 887/41
Vznik
2018-08-24 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51875772RPO
DIČ
2120831273FS
IČ DPH
SK2120831273 · aktívneFS
NACE
1611
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Krupina
Krajina
SK
IBAN
SK5609000000005150125434FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GRANWOOD s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51875772/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51875772/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51875772", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →