SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Building RR s. r. o.
- IČO51811456
- DIČ2120797206
- IČ DPHSK2120797206
- NACE1628
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví 1628, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 86/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
706k €
↘ -14.1% YoY
EBITDA · 2025
49k €
Čistý zisk · 2025
13k €
Aktíva spolu
120k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 230k €
Kredit
A· 86/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 706k € | 49k € | 13k € | 120k € | RUZ závierka |
| 2024 | 822k € | 42k € | 6 315 € | 255k € | RUZ závierka |
| 2023 | 425k € | 33k € | 1 881 € | 201k € | RUZ závierka |
| 2022 | 432k € | 30k € | 2 372 € | 125k € | RUZ závierka |
| 2021 | 361k € | 24k € | 2 842 € | 116k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 706 tis. € | 822 tis. € | 425 tis. € | 432 tis. € | 361 tis. € | 283 tis. € |
| EBITDA | 49 tis. € | 42 tis. € | 33 tis. € | 30 tis. € | 24 tis. € | 12 tis. € |
| EBITDA marža | 6.9 % | 5 % | 7.7 % | 7 % | 6.7 % | 4.2 % |
| Čistý zisk | 13 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 120 tis. € | 255 tis. € | 201 tis. € | 125 tis. € | 116 tis. € | 103 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rudolf Škultéty
RŠ
Konateľ
Rudolf Škultéty
RŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rudolf Škultéty
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Rudolf Škultéty | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-18 | 2024-10-25 |
| Rudolf Škultéty | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-07-05 | 2022-05-17 |
| Rudolf Škultéty | Konateľ | 2018-07-05 | 2025-06-06 |
| Rudolf Škultéty | Konateľ | 2018-07-05 | 2024-10-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Rudolf Škultéty
Rudolf Škultéty
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Building RR s. r. o.RPO
Sídlo
Štefana Moyzesa 3225/47
Vznik
2018-07-05 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51811456RPO
DIČ
2120797206FS
IČ DPH
SK2120797206 · aktívneFS
NACE
1628
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK8611000000002944059439FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-11-19 | Fakultná nemocnica Trnava | Rámcová zmluva k poskytovaniu maliarskych prác | 230k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Building RR s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51811456/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51811456/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51811456", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →