SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Edgar s.r.o.
- IČO51766647
- DIČ2120795776
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Bratislava - mestská časť Petržalka, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
E · 30/100
Vysoké riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2021
279k €
Zisk -182k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2021
279k €
↗ +11.8% YoY
EBITDA · 2021
-152k €
Čistý zisk · 2021
-182k €
Aktíva spolu
458k €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 30/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
3 060 €
Dlh zdravotnej poisťovne
6 161 €
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
632 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
30 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 279k € | -152k € | -182k € | 458k € | RUZ závierka |
| 2020 | 250k € | 3 227 € | -21k € | 234k € | RUZ závierka |
| 2019 | 211k € | 12k € | 3 735 € | 121k € | RUZ závierka |
| 2018 | — | — | — | — | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 279 tis. € | 250 tis. € | 211 tis. € | — |
| EBITDA | -152 tis. € | 3 tis. € | 12 tis. € | — |
| EBITDA marža | -54.6 % | 1.3 % | 5.5 % | — |
| Čistý zisk | -182 tis. € | -21 tis. € | 4 tis. € | — |
| Aktíva spolu | 458 tis. € | 234 tis. € | 121 tis. € | — |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marian Horváth
MH
Konateľ
Marian Horváth
GH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gabriel Horváth
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Gabriel Horváth | Konateľ | 2018-06-29 | 2022-05-27 |
| Gabriel Horváth | Konateľ | 2018-06-29 | 2022-08-04 |
| Ing. Ján Svočák | Konateľ | 2018-06-07 | 2018-06-29 |
| Ing. Ján Svočák | Konateľ | 2018-06-07 | 2018-09-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Edgar s.r.o.RPO
Sídlo
Černyševského 10
Vznik
2018-06-07 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51766647RPO
DIČ
2120795776FS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Petržalka
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-07-13 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Edgar s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51766647/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51766647/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51766647", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →