SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 Fenrir, s.r.o.

  • IČO51762978
  • DIČ2120782015
  • IČ DPHSK2120782015
  • NACE6920 · Účtovnícke činnosti

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit E · 32/100 Vysoké riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
484k €
↗ +48.1% YoY
EBITDA · 2025
48k €
Čistý zisk · 2025
7 127 €
Aktíva spolu
321k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
E· 32/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 5 272 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 43 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
32 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 64
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 390k 780k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 484k € 48k € 7 127 € 321k € RUZ závierka
2024 327k € 62k € 7 506 € 255k € RUZ závierka
2023 1.07 mil. € 96k € 4 457 € 194k € RUZ závierka
2022 345k € 96k € 3 317 € 382k € RUZ závierka
2021 352k € 119k € 3 519 € 365k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby484 tis. €327 tis. €1.07 M €345 tis. €352 tis. €310 tis. €
EBITDA48 tis. €62 tis. €96 tis. €96 tis. €119 tis. €81 tis. €
EBITDA marža10 %18.9 %8.9 %27.7 %33.7 %26 %
Čistý zisk7 tis. €8 tis. €4 tis. €3 tis. €4 tis. €21 tis. €
Aktíva spolu321 tis. €255 tis. €194 tis. €382 tis. €365 tis. €274 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JU
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Urban
Od 2022-08-03
JU
Konateľ
Juraj Urban
Od 2018-07-19
JU
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Urban
Od 2018-09-06
Do 2022-08-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mária Okrajková Konateľ 2018-06-07 2018-09-05
Mária Okrajková Konateľ 2018-06-07 2018-07-19
Mária Okrajková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-06-07 2018-09-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Fenrir, s.r.o.RPO
Sídlo
Levická 3
Vznik
2018-06-07 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51762978RPO
DIČ
2120782015FS
IČ DPH
SK2120782015 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK4409000000005145877826FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Fenrir, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51762978/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51762978/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51762978",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →