SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MA SYSTEM s. r. o.
- IČO51754495
- DIČ2120793653
- NACE7311 · Reklamné agentúry
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Ohrady, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 80/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
3 000 €
Zisk 1 660 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
3 000 €
↗ +100.0% YoY
EBITDA · 2024
2 000 €
Čistý zisk · 2024
1 660 €
Aktíva spolu
6 850 €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 80/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
50 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
80 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3 000 € | 2 000 € | 1 660 € | 6 850 € | RUZ závierka |
| 2023 | 1 500 € | -150 € | -150 € | 5 352 € | RUZ závierka |
| 2021 | — | — | 0 € | 5 000 € | RUZ závierka |
| 2020 | 800 € | 214 € | 182 € | 5 334 € | RUZ závierka |
| 2018 | — | — | — | 5 000 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3 tis. € | 2 tis. € | — | 800 € | — |
| EBITDA | 2 tis. € | -150 € | — | 214 € | — |
| EBITDA marža | 66.7 % | -10 % | — | 26.8 % | — |
| Čistý zisk | 2 tis. € | -150 € | 0 € | 182 € | — |
| Aktíva spolu | 7 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ÁM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ádám Makki
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Réka Makki Lengyel
MR
Konateľ
Mgr. Réka Makki Lengyel
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ádám Makki | Konateľ | 2018-06-06 | — |
| Ádám Makki | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-18 | 2025-02-19 |
| Ádám Makki | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-06-06 | 2022-05-17 |
| Ádám Makki | Konateľ | 2018-06-06 | 2025-02-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
MA SYSTEM s. r. o.RPO
Sídlo
615
Vznik
2018-06-06 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51754495RPO
DIČ
2120793653FS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Ohrady
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MA SYSTEM s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51754495/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51754495/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51754495", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →