AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 ROFIT a.s.
- IČO51729407
- DIČ2120763359
- IČ DPHSK2120763359
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Akciová spoločnosť, registrovaná 2018, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 82/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1 665 €
↘ -18.6% YoY
EBITDA · 2024
-15k €
Čistý zisk · 2024
-54k €
Aktíva spolu
466k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 82/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
27 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 665 € | -15k € | -54k € | 466k € | RUZ závierka |
| 2023 | 2 046 € | -26k € | -63k € | 492k € | RUZ závierka |
| 2022 | — | -15k € | -48k € | 511k € | RUZ závierka |
| 2021 | — | -18k € | -49k € | 520k € | RUZ závierka |
| 2020 | 11k € | -16k € | -48k € | 557k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2 tis. € | 2 tis. € | — | — | 11 tis. € | 5 tis. € |
| EBITDA | -15 tis. € | -26 tis. € | -15 tis. € | -18 tis. € | -16 tis. € | -6 tis. € |
| EBITDA marža | -886.7 % | -1260.7 % | — | — | -146 % | -102.3 % |
| Čistý zisk | -54 tis. € | -63 tis. € | -48 tis. € | -49 tis. € | -48 tis. € | -34 tis. € |
| Aktíva spolu | 466 tis. € | 492 tis. € | 511 tis. € | 520 tis. € | 557 tis. € | 591 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JM
Člen dozorného orgánu
JUDr. Martin Kocan
JP
Člen dozorného orgánu
JUDr. Pavel Poliak
JP
Člen dozorného orgánu
JUDr. Peter Káčer
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Nikoleta Wenhardtová | člen | 2018-05-12 | — |
| Roland Rak | predseda predstavenstva | 2018-05-12 | — |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ROFIT a.s.RPO
Sídlo
Trenčianska 56/D
Vznik
2018-05-12 · 8 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
51729407RPO
DIČ
2120763359FS
IČ DPH
SK2120763359 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK2211000000002944068933FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ROFIT a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51729407/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51729407/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51729407", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →